Úřady práce

Úřad práce Kladno - (ÚP ČR Kontaktní pracoviště Kladno)

Nabídky práce - Adresa - Úřední hodiny - Kontakty

Nabídky práce Kontaktní pracoviště Kladno:

Volné místo obsluha strojů a zařízení pro zpracování… Úřad práce Kladno

Nabídka práce obsluha strojů a zařízení pro zpracování chemikálií drcením, mícháním, teplem, filtrováním a destilací(operátor/operátorka v plastik. výrobě pěnové obaly a izolace) Úřad práce Kladno (Praha), za mzdu 18 000 Kč až 23 000 Kč, s možností nástupu ke dni: 01.07.2016.


Volné místo nejvyšší představitelé středních společností a… Úřad práce Kladno

Nabídka práce nejvyšší představitelé středních společností a institucí(nejvyšší představitelé středních společností a institucí) Úřad práce Kladno (Kladno), za mzdu minimálně 150 000 Kč, s možností nástupu ke dni: 01.06.2016.


Volné místo třídiči odpadů Úřad práce Kladno

Nabídka práce třídiči odpadů(obsluha lisu) Úřad práce Kladno (Kladno), za mzdu 70 Kč až 85 Kč, s možností nástupu ke dni: 12.05.2016.


Nabídky práce v Praze a Středočeském kraji

Prohlédněte si pracovní nabídky pro celý kraj!


Volné místo třídiči odpadů Úřad práce Kladno

Nabídka práce třídiči odpadů(třídič odpadů) Úřad práce Kladno (Kladno), za mzdu 70 Kč až 85 Kč, s možností nástupu ke dni: 12.05.2016.


Další volná místa Kladno zde na serveru.

Aktualizace volných míst proběhla: 25.06.2016


Adresy Úřadu práce Kladno


Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon
950 127 111
Fax
950 127 375
Email

posta.up@kl.mpsv.cz

Úřední hodiny - Zprostředkování zaměstnání

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý
8:00 - 11:00
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek
8:00 - 11:00
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby:

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Bc. Jiří David (email: Jiri.David@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 300)

vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariát
Milan Šefčík (email: Milan.Sefcik@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 314)

asistent ředitele kontakního pracoviště
Věra Lesáková (email: Vera.Lesakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 301)

spisový pracovník
Naděžda Čermáková (email: Nadezda.Cermakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 366)

spisový pracovník
Eva Jindrová (email: Eva.Jindrova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 365)

referent majetkové správy
Josef Pešta (email: Josef.Pesta@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 369)

vedoucí oddělení zaměstnanosti
Jana Přichystalová (email: Jana.Prichystalova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 337)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jitka Jungrová (email: Jitka.Jungrova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 359)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Taťana Mertlíková (email: Tatana.Mertlikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 333)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jindra Nedvědová (email: Jindra.Nedvedova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 333)

odborný poradce pro zprostředkování
Ludmila Bolková (email: Ludmila.Bolkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 319)

odborný poradce pro zprostředkování
Bc. Monika Kaimlová (email: Monika.Kaimlova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 351)

odborný poradce pro zprostředkování
Petra Macourková (email: Petra.Macourkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 398)

odborný poradce pro zprostředkování
Alena Melicharová (email: Alena.Melicharova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 357)

vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Bc. Zuzana Miklošová (email: Zuzana.Miklosova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 317)

ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Radka Fejtková (email: Radka.Fejtkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 335)

ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Jana Karpíšková (email: Jana.Karpiskova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 336)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Věra Buková (email: Vera.Bukova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 345)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jana Burešová (email: Jana.Buresova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 349)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jana Drudíková (email: Jana.Drudikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 346)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Mgr. Lenka Dvořáková (email: Lenka.Dvorakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 363)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Renata Fialová (email: Renata.Fialova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 350)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Simona Fricová (email: Simona.Fricova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 339)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Ing. Ludmila Hladíková (email: Ludmila.Hladikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 348)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Zuzana Husáková (email: Zuzana.Husakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 340)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Alena Jermanová (email: Alena.Jermanova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 363)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Vlasta Kapitánová (email: Vlasta.Kapitanova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 354)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Dana Kereková (email: Dana.Kerekova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 341)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Dana Konfrštová (email: Dana.Konfrstova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 355)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Markéta Oličová (email: Marketa.Olicova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 342)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Veronika Patková Kohoutová (email: Veronika.Patkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 355)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Marie Patová (email: Marie.Patova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 356)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Miroslava Pechová (email: Miroslava.Pechova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 343)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Tereza Pejšmanová (email: Tereza.Pejsmanova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 347)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Vladislava Slováková (email: Vladislava.Slovakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 358)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Alena Slunečková (email: Alena.Sluneckova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 344)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Veronika Vodičková (email: Veronika.Vodickova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 352)

vedoucí oddělení trhu práce
Bc. Luboš Harigel (email: Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 381)

odborný pracovník trhu práce
Kateřina Benešová (email: Katerina.Benesova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 321)

odborný pracovník trhu práce
Michaela Bílková (email: Michaela.Bilkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 384)

odborný pracovník trhu práce
Irena Donnerová (email: Irena.Donnerova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 321)

pracovník trhu práce
Veronika Jílková (email: Veronika.Jilkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 399)

pracovník trhu práce
Lenka Kalousová (email: Lenka.Kalousova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 353)

odborný pracovník APZ
Lenka Šímová (email: Lenka.Simova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 371)

odborný pracovník projektů ESF
Mgr. Markéta Šulcová (email: Marketa.Sulcova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 353)

odborný pracovník trhu práce
Pavla Vychodilová (email: Pavla.Vychodilova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 384)

vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání
Milan Svítek (email: Milan.Svitek@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 386)

odborný pracovník rekvalifikací
Zuzana Králová (email: Zuzana.Kralova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 393)

odborný pracovník IPS
Eva Šichová, DiS. (email: Eva.Sichova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 387)

odborný pracovník rekvalifikací
Věra Veinerová (email: Vera.Veinerova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 390)

finanční pracovník
Alena Dvořáková (email: Alena.Dvorakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 372)

finanční pracovník
Helena Hympánová (email: Helena.Hympanova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 382)

referent ICT
Jaroslava Heidenreichová (email: Jaroslava.Heidenreichova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 313)

referent ICT
Přemysl Milota (email: Premysl.Milota@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 332)

referent ICT
Bc. Jana Pauzerová (email: Jana.Pauzerova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 312)

odborný pracovník insolvence
Hana Adamišinová (email: Hana.Adamisinova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 370)

právník
JUDr. Vladimíra Hamerská (email: Vladimira.Hamerska@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 373)

odborný pracovník pohledávek a exekucí
Marcela Trochová (email: Marcela.Trochova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 329)

finanční kontrolor
Lenka Zíková (email: Lenka.Zikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 388)

odborný pracovník projektů ESF
Tereza Faustyna Malanowska, DiS. (email: Tereza.Malanowska@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 391)

odborný pracovník projektů ESF
Ivana Marková (email: Ivana.Markova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 391)

odborný pracovník projektů ESF
Veronika Adamovská (email: Veronika.Adamovska@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 383)



Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon
950 127 111, 950 127 500-514
Fax
950 127 520, 950 127 521
Email

posta.ssp@kl.mpsv.cz

Úřední hodiny - Státní sociální podpora

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý
8:00 - 11:00
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek
8:00 - 11:00
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby:

vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče
Eva Káclová (email: Eva.Kaclova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 500)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Jana Hrbáčková, DiS. (email: Jana.Hrbackova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 503)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Silvie Kolbuchová, DiS. (email: Silvie.Kolbuchova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 509)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Lenka Krátká, DiS. (email: Lenka.Kratka@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 512)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Zdeňka Pánková, DiS. (email: Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 510)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Miroslava Šapovalivová (email: Miroslava.Sapovalivova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 511)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Zdeňka Fixová Klváčková (email: Zdenka.Fixova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 515)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Jana Froňková (email: Jana.Fronkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 501)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Martina Fujerová (email: Martina.Fujerova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 508)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Ivana Hůrková (email: Ivana.Hurkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 504)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Michaela Jindáčková (email: Michaela.Jindackova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 506)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Alena Kadeřábková, DiS. (email: Alena.Kaderabkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 508)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Bc. Kamila Kapusniaková (email: Kamila.Kapusniakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 502)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Marika Trníková (email: Marika.Trnikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 513)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Jitka Vaníčková (email: Jitka.Vanickova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 514)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Květuše Vydrová (email: Kvetuse.Vydrova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 507)



Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon
950 127 111

Úřední hodiny - Hmotná nouze

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý
8:00 - 11:00
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek
8:00 - 11:00
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby:

vedoucí oddělení hmotné nouze
Jana Volfová, DiS. (email: Jana.Volfova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 570)

ověřovatel dávek HN
Monika Kinterová (email: Monika.Kinterova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 578)

ověřovatel dávek HN
Jana Tovarová (email: Jana.Tovarova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 364)

pracovník dávek hmotné nouze
Kateřina Babková (email: Katerina.Babkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 385)

pracovník dávek hmotné nouze
Radka Barešová (email: Radka.Baresova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 389)

pracovník dávek hmotné nouze
Kristýna Dušková (email: Kristyna.Duskova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 360)

pracovník dávek hmotné nouze
Jana Ferbyová (email: Jana.Ferbyova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 572)

pracovník dávek hmotné nouze
Andrea Heřmánková (email: Andrea.Hermankova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 587)

pracovník dávek hmotné nouze
Jolana Hoffmanová (email: Jolana.Hoffmanova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 576)

pracovník dávek hmotné nouze
Martina Krupičková, DiS. (email: Martina.Krupickova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 360)

pracovník dávek hmotné nouze
Lucie Kuthanová (email: Lucie.Kuthanova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 575)

pracovník dávek hmotné nouze
Dagmar Markovičová (email: Dagmar.Markovicova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 583)

pracovník dávek hmotné nouze
Helena Michálková (email: Helena.Michalkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 581)

pracovník dávek hmotné nouze
Miloslava Nakládalová (email: Miloslava.Nakladalov@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 582)

pracovník dávek hmotné nouze
Bc. Stanislav Pfefer (email: Stanislav.Pfefer@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 580)

pracovník dávek hmotné nouze
Marcela Schwarzová (email: Marcela.Schwarzova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 573)

sociální pracovník
Monika Broumová, DiS. (email: Monika.Broumova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 396)

pracovník dávek PnP a DOZP
Markéta Jedličková (email: Marketa.Jedlickova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 586)



Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon
950 127 111

Úřední hodiny - Sociální služby, příspěvek na péči

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý
8:00 - 11:00
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek
8:00 - 11:00
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby:

sociální pracovník
Bc. Tereza Černická (email: Tereza.Cernicka@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 367)

sociální pracovník
Filip Kruncl, DiS. (email: Filip.Kruncl@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 395)

sociální pracovník
Sandra Pšanská, DiS. (email: Sandra.Psanska@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 394)

vedoucí oddělení PnP a DOZP
Mgr. Lucie Slavíková, DiS. (email: Lucie.Slavikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 584)

sociální pracovník
Miroslava Froncová, DiS. (email: Miroslava.Froncova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 574)

sociální pracovník
Tereza Grimová, DiS. (email: Tereza.Grimova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 392)

sociální pracovník
Lada Hrbková, DiS. (email: Lada.Hrbkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 577)

sociální pracovník
David Kosina, DiS. (email: David.Kosina@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 579)

sociální pracovník
Bc. Martin Stejskal (email: Martin.Stejskal@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 334)

sociální pracovník
Alena Zeislová, DiS. (email: Alena.Zeislova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 571)

sociální pracovník
Lucie Zeislová, DiS. (email: Lucie.Zeislova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 397)



Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon
950 127 111

Úřední hodiny - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý
8:00 - 11:00
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek
8:00 - 11:00
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby:

sociální pracovník
Helena Spěváčková (email: Helena.Spevackova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 585)

pracovník dávek PnP a DOZP
Marie Dundrová (email: Marie.Dundrova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 368)



Kontaktní pracoviště Kladno (Stochov)

Adresa
Jaroslava Šípka 486, 273 03 Stochov
Telefon
950 127 530
Fax
312 651 674
Email

posta.kls@kl.mpsv.cz

Úřední hodiny - Státní sociální podpora

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý
8:00 - 11:00
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek
8:00 - 11:00
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Kontaktní osoby:

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Petra Sedláčková (email: Petra.Sedlackova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 530)



Tato stránka je vytištěna z http://upcr.cz