Obsluha strojů a zařízení, montéři | Rychnov u Jablonce nad Nisou

Ke dni 19.01.2017 nabízí Inteva Products Czech Republic a.s. (48266175, Rychnov u Jablonce nad Nisou) volné pracovní místo na pozici obsluha strojů a zařízení, montéři v obci Rychnov u Jablonce nad Nisou (okres Jablonec nad Nisou). Nabídnutá (minimální) mzda za plný úvazek (minimálně 37.5hod týdně) (třísměnný provoz) je 80 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Obsluha strojů a zařízení, montéři
Rozšířený popis:
Operátor výroby - agenturní zaměstnanec
Pracovněprávní vztah:
Plný úvazek (minimálně 37.5hod týdně)
Směnnost:
Třísměnný provoz
Nástup dne:
19.01.2017
Mzda:

od 80 Kč

Poznámka k volnému místu:
Operátor výroby - agenturní zaměstnanec ZODPOVĚDNOST: o Sledování plnění požadavků zákazníka v požadovaném množství a čase. o Racionalizace procesů dodávání materiálu o Odvolávání a zajišťování materiálů pro výrobu o Zajišťování dopravy pro dovoz materiálů. o Sledování plnění dodávek materiálu v požadovaném množství a čase o Průběžné sledování stavu zásob dle cílů stanovených závodem. o Spolupráce při zavádění EDI odvolávek do systému. o Zajišťování dopravy finálních výrobků k zákazníkům. o Údržování a aktualizace bezpečnostních zásob. o Minimalizovat speciální dopravy. o Podílet se při zpracování inventury zásob o Aktivně se zúčastňovat školení pořádaných organizací o Plánování výroby o Zodpovědnost z pozice Key User POŽADAVKY: výuční list pečlivost zodpovědnost schopnost práce v týmu i samostatné práce Zaměstnanecké výhody: srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci třísměnný provoz, mzda 80 Kč/hod. (navýšení po 4 a 12 měsících na 82 Kč a 85 Kč) + 18% prémie, příplatek 20 Kč/hod. za noční směnu, příplatek 11 Kč/hod. za odpolední směnu 5 týdnů dovolené dotované obědy ve firemní kantýně (70% hradí firma) měsíční bonus 1.000 Kč za přítomnost (absence méně než 7,5 hodiny za měsíc) Hlásit se telefonicky, nebo na email.  

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Nižší střední odborné
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
viz poznámka

Kontaktní údaje

Reference:
11646700761, (Úřad práce Jablonec nad Nisou)
Zaměstnavatel:
Inteva Products Czech Republic a.s. - pracoviště
Adresa:
Inteva Products Czech Republic a.s. - pracoviště, Ještědská 907, Rychnov u Jablonce nad Nisou, 468 02 Rychnov u Jablonce n.Nis.
Kontaktní osoba:
HR Specialista
Odeslat motivační dopis a životopis emailem.email:hprimas@intevaproducts.com
Facebook like:

Tato stránka je vytištěna z http://upcr.cz - katalogu volných pracovních míst.