Sekretáři (všeobecní) | Olomouc

Ke dni 01.03.2017 nabízí Univerzita Palackého v Olomouci (61989592, Olomouc) volné pracovní místo na pozici sekretáři (všeobecní) v obci Olomouc (okres Olomouc). Nabídnutá (minimální) mzda za plný úvazek (dvousměnný provoz) je 15 000 Kč-20 000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Sekretáři (všeobecní)
Rozšířený popis:
Asistent/ka
Pracovněprávní vztah:
Plný úvazek
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Nástup dne:
01.03.2017
Mzda:

od 15 000 Kč do 20 000 Kč

Poznámka k volnému místu:
Pracoviště: Hněvotínská č.p. 1333/5, Olomouc. Požadujeme: - SŠ nebo VŠ vzdělání - velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (komunikace se zahraničními zaměstnanci a hosty, zahraniční korespondence) - uživatelská znalost práce na PC (Windows, MS Office) - komunikativní dovednosti (výborná znalost českého jazyka - korespondence, zpracování podkladů, žádostí, apod.) a reprezentativní vystupování - ochota pracovat v týmu a učit se novým věcem, flexibilita Pracovní náplň: - zodpovědnost za chod sekretariátu ředitele ústavu - celková administrativní podpora ústavu - aktivní používání anglického jazyka slovem i písmem - vedení a správa personální a ekonomické agendy ústavu – zpracování faktur a cestovních příkazů, administrativní asistence při přijímání nových pracovníků z ČR i zahraničí, zajišťování služebních cest, apod. - administrace a koordinace projektů ústavu - sběr a kontrola výkazů práce zaměstnanců - objednávky kancelářských potřeb, cateringových a transportních služeb pro ústav - evidence publikační činnosti - práce v systému SAP, STAG a GRIS - asistence při přípravě konferencí/seminářů, podkladů k projektovým žádostem apod. - spolupráce s jednotlivými odděleními UP Životopisy spolu s průvodním motivačním dopisem přijímá POUZE v elektronické podobě Mgr. Barbora Miklasová na adrese: barbora.miklasova@upol.cz do 5. 2. 2017.  

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSV
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
viz poznámka

Kontaktní údaje

Reference:
11964850770, (Úřad práce Olomouc)
Zaměstnavatel:
Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav molekulární a translační medicíny
Adresa:
Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav molekulární a translační medicíny, Hněvotínská 1333/5, Nová Ulice, 779 00 Olomouc 9
Kontaktní osoba:
Mgr. +420 585 632 083
Odeslat motivační dopis a životopis emailem.email:barbora.miklasova@upol.cz
Facebook like:

Tato stránka je vytištěna z http://upcr.cz - katalogu volných pracovních míst.