Motivační dopis

(někdy se také setkáte s pojmem průvodní dopis) je dokument, který by měl doprovázet Váš životopis na cestě k personalistům a personalistkám. V drtivé většině případů budete motivační dopis zasílat emailem, ale stejná pravidla a zásady platí i pro tištěnou formu motivačního dopisu.

Na rozdíl od Vašeho životopisu, který se nemění často, je motivační dopis vždy originální. Proto Vám těžko pomohou různé vzory motivačních dopisů, kterých je po internetu spousta a není vhodné je při snaze o získání zaměstnání používat.

Ptáte se proč?

Motivační dopis má splnit jediný cíl: zaujmout personalistu natolik, aby Vás pozval na pohovor. A k tomuto cíli je třeba směřovat již od úvodního oslovení personalisty v motivačním dopisu.

Poznejte tipy a triky, jak správně a účelně napsat motivační dopis. Oči našich spolupracujích personalistů již prolétly tisicovky motivačních dopisů a díky tomu Vám nyní můžeme poskytnout hodnotné rady k napsání motivačního dopisu, který by měl zařídit pozvání na pohovor.

Dozvíte se:

A to vše pro každé konkrétní volné místo! Žádná okoukaná šablona motivačního dopisu, žádný vzor motivačního dopisu, nýbrž originální a ucelený souhrn rad, tipů a informací, potřebných pro originální průvodní dopis! Za čtyři pivka, a navždy!

Tato stránka je vytištěna z http://upcr.cz - katalogu volných pracovních míst.