Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - Liberec

Ke dni 05.07.2019 nabízí FAST ČR, a.s. (26726548, Liberec) volné pracovní místo na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách (ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY PLANEO Elektro Liberec) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Turnusové služby) je 20000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 05.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Rozšířený popis:
ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY PLANEO Elektro Liberec
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Turnusové služby
Nástup dne:
04.07.2019
Mzda:
20 000 až 35 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
- Baví tě komunikace s lidmi? - Jsi ochotný převzít zodpovědnost? - Nechybí ti nadšení a nechodíš si to do práce jen odsedět? - Jsi komunikativní, přátelský/á a k práci přistupuješ zodpovědně a s nasazením? - Chceš využít příležitosti si vydělat peníze? - Máš maturitu, základní znalost s PC a chtěla by ses něčemu novému přiučit? CÍTÍŠ TO STEJNĚ? POJĎ MEZI NÁS Čeká tě pestrá a zajímavá práce v podobě: - Komunikace se zákazníky a starost o jejich spokojenost. - Nabídka, prezentace a prodej zboží, doplňkového sortimentu a služeb. - Vedení, motivace a zaškolení zaměstnanců. - Řešení operativních úkolů během dne a zastupování vedoucího prodejny v době jeho nepřítomnosti. - Péče o přidělenou část prodejny. Co ti všechno nabídneme? - Spravedlivý a přehledný odměňovací systém, bez finančního stropu. - Všechno, co budeš ke své práci potřebovat, Tě naučíme. - Přátelský kolektiv, kterého se nebudeš bát na cokoli zeptat. - Práce v příjemném, čistém prostředí a s novými technologiemi. - Otevřené a férové jednání. - Možnost plánovat si směny krátký/dlouhý týden, skloubit rodinu a koníčky s prací. - Zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky. - Zázemí stabilní a dynamické společnosti s jasnou vizí. - Cenné zkušenosti pro osobní rozvoj a kariérní postup. Máš chuť a motivaci na sobě pracovat? Kontaktuj nás a přilož svůj životopis. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
12782610725 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
FAST ČR, a.s.
Místo výkonu práce:
FAST ČR, a.s.-006 PLANEO Elektro, Sousedská 600, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Lucie Emrová, asistentka personálního odd. +420 735 726 980.323 204 357

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace