Speciální pedagogové - Liberec

Ke dni 28.06.2019 nabízí Centrum LIRA, z.ú. (28731191, Liberec) volné pracovní místo na pozici Speciální pedagogové (SPECIÁLNÍ PEDAGOG PRO PODPORU VÝVOJE DĚTÍ S POSTIŽENÍM - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 21000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 28.06.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Speciální pedagogové
Rozšířený popis:
SPECIÁLNÍ PEDAGOG PRO PODPORU VÝVOJE DĚTÍ S POSTIŽENÍM - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
27.06.2019
Mzda:
21 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Poznámka k volnému místu:
Popis pracovní nabídky Naše organizace poskytuje 2 registrované sociální služby: ranou péči (do 7 let věku dítěte) a sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra (do 10 let věku dítěte). Orientační náplň práce: - poskytování terénních a ambulantních služeb rodinám dětí s postižením v raném věku - pomoc a podpora rodiny při zvládání náročné životní situace spojené s výchovou dítěte s postižením - podpora vývoje dítěte - poskytování sociálního poradenství - pomoc při integraci dítěte do předškolního a školního zařízení Požadované znalosti a dovednosti: - VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika - znalost zákona č. 108/2006 o sociálních službách - znalost problematiky vývoje a vedení dětí s postižením a metod používaných při práci s dětmi - odpovědnost, samostatnost, flexibilita, kreativita - ochota dále se vzdělávat - schopnost pracovat v týmu, časová flexibilita - organizační a komunikační dovednosti - řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) - uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook) - znalost prostředí NNO výhodou Nabízíme: - smysluplnou, tvůrčí práci v zavedeném oboru - dobré pracovní zázemí - dobrý pracovní kolektiv - podporu dalšího vzdělávání - dovolenou 5 týdnů - flexibilní pracovní dobu - možnost práce z domova 1 den v týdnu Mzdové ohodnocení od 21 000,- Kč. Nástup dle dohody. Více informací o naší organizaci je možné získat na http://www.centrumlira.cz. Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: katerina.jirova@centrumlira.cz. V případě dotazů můžete kontaktovat paní K. Jírovou na tel. čísle: 727 834 311. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
13154200750 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Centrum LIRA, z.ú.
Místo výkonu práce:
Matoušova 406/20, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7
Kontaktní osoba:
Kateřina Jírová +420 727 834 311,724 400 832

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace