Kulturní referenti - Plzeň

Ke dni 11.01.2018 nabízí Národní památkový ústav (75032333, Plzeň) volné pracovní místo na pozici Kulturní referenti (Referent/ka oddělení nemovitého kulturního majetku - projektového manažera na realizaci projektu Selský dvůr "U Matoušů" v Plzni Bolevci) v obci Plzeň (okres Plzeň-město). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 21400 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: Čtvrtek, 11.01.2018 02:10:16.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Kulturní referenti
Rozšířený popis:
Referent/ka oddělení nemovitého kulturního majetku - projektového manažera na realizaci projektu Selský dvůr "U Matoušů" v Plzni Bolevci
Úvazek:
Plný úvazek úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
08.02.2018
Mzda:
21 400 až 32 170 Kč
Poznámka k volnému místu:
Požadujeme: " vysokoškolské vzdělání (ideálně stavebního směru) " zkušenosti s přípravou a dozorováním stavebních akcí a investičních staveb (příprava, inženýring, technický a stavební dozor investora) " zkušenosti s kontrolou financování stavebních akcí, plněním rozpočtů staveb a fakturací stavebních akcí, orientaci ve finančních plánech " zkušenosti s řízením a administrací projektů spolufinancovaných z fondů EU " zkušenost na administrativní pozici " znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook) " znalost problematiky výběrových řízení podle zákona o zadávání veřejných zakázek " znalost stavebního zákona a zákona o státní památkové péči " komunikační a organizační schopnosti, smysl pro týmovou práci " řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič " samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost " trestní a morální bezúhonnost " vysoké pracovní nasazení Výhodou: " praxe v oboru stavebnictví minimálně 5 let " zkušenosti z obnovy nemovitých kulturních památek " praxe v organizačních složkách státu Nabízíme: " platové zařazení podle příslušných mzdových předpisů - tarifní třída 12, stupeň dle praxe v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb. a NV č. 564/2006 Sb. v platném znění, " práci na plný úvazek, smlouva na dobu určitou do 31.12.2020 " možnost dalšího vzdělávání " přátelský pracovní kolektiv " příspěvek na stravování " stabilitu státní příspěvkové organizace " 5 týdnů dovolené " bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky Předpokládaný termín nástupu: nástup možný ihned Místo výkonu práce: Místem výkonu práce je dislokované pracoviště v Plzni na adrese Prešovská 7, 306 37 Plzeň. Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem a kontaktními údaji zasílejte nejpozději do pondělí 5. února 2018 na e-mail: zelinkova.veronika@npu.cz. Případné další informace podá Ing. Veronika Zelinková, tel. 608 138 839, e-mail: zelinkova.veronika@npu.cz Uchazeči splňující zadaná kritéria budou pozváni k ústnímu pohovoru, který proběhne ve čtvrtek 8. února 2018 v budově Národního památkového ústavu, na adrese Pražská 773/93, České Budějovice. Přesný čas ústního pohovoru bude uchazečům splňujícím zadaná kritéria potvrzen telefonicky a e-mailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
13793200763, ( Úřad práce Plzeň )
Zaměstnavatel:
Národní památkový ústav
Místo výkonu práce:
Plzeň, Prešovská, Prešovská 171/7, 30100 Plzeň 1
Kontaktní osoba:
Ing. Veronika Zelinková +420 608 138 839