Realitní makléři - Praha

Ke dni 25.07.2019 nabízí CREDIT PARTNER, s.r.o. (27869806, Praha) volné pracovní místo na pozici Realitní makléři (SPECIALISTA/KA NA PRODEJ NEMOVITOSTÍ pro Prahu a Střední Čechy) v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek Dohoda o provedení práce Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 20hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 35000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 25.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Realitní makléři
Rozšířený popis:
SPECIALISTA/KA NA PRODEJ NEMOVITOSTÍ pro Prahu a Střední Čechy
Počet volných míst:
5
Úvazek:
Zkrácený úvazek Dohoda o provedení práce Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 20hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
24.07.2019
Mzda:
35 000 až 250 000 Kč
Výhody, odměny
Naturální výhody: automobil, mobilní tarif
Poznámka k volnému místu:
Pro Reality11 CREDIT PARTNER - Praha a Střední Čechy přijmeme SPECIALISTY/KY NA PRODEJ NEMOVITOSTÍ. Lokalita: Praha a Středočeský kraj Co Vám nabízíme? - PROGRESIVNÍ odměny za odvedenou práci - NEPLATÍTE nesmyslné paušály a poplatky firmě - VOLNOU pracovní dobu s prací Z DOMOVA - kontinuální systém VZDĚLÁVÁNÍ - ZÁZEMÍ silné firmy s více než 10letou historií - možnost podílet se na nových projektech - vyspělý IT systém pro správu zakázek a inzerci - PODPORU vedení firmy včetně mentoringu - backoffice včetně firemní asistentky - bezplatné užívání KANCELÁŘE Co budete u nás dělat? - aktivně vyhledávat nemovitosti k prodeji a k pronájmu - zprostředkovávat koupi, prodej, pronájmy nemovitostí - vytvářet prezentace nabízených nemovitostí - provádět prohlídky nemovitostí - vést obchodní případy - komunikovat s klienty, právníky, katastry nemovitostí - spolupracovat s firemními finančními specialisty Co byste měli umět? - mít obchodní myšlení - samostatně pracovat a plánovat si svoje aktivity - komunikovat osobně i po telefonu - reprezentativně vystupovat - být spolehlivý a zodpovědný - umět pracovat s PC (word, email, internet) - aktivně řídit (sk.B) - flexibilně se přizpůsobit potřebě klienta Životopis zasílejte na: trojan@cpartner.cz Nabízíme různé možnosti spolupráce. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
13963410737 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
CREDIT PARTNER, s.r.o.
Místo výkonu práce:
CREDIT PARTNER, s.r.o.-004 Reality11 Partner Praha, Praha a Střední Čechy, Sokolovská 270/201, Vysočany, 190 00 Praha 9
Kontaktní osoba:
Martin Trojan, majitel poboček +420 774 208 155

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace