Finanční poradci specialisté - Liberec

Ke dni 08.05.2019 nabízí CREDIT PARTNER, s.r.o. (27869806, Liberec) volné pracovní místo na pozici Finanční poradci specialisté (HYPOTEČNÍ SPECIALISTA/KA - finanční poradce - Liberecký kraj) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek Dohoda o provedení práce Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 20hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 30000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 08.05.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Finanční poradci specialisté
Rozšířený popis:
HYPOTEČNÍ SPECIALISTA/KA - finanční poradce - Liberecký kraj
Úvazek:
Zkrácený úvazek Dohoda o provedení práce Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 20hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
07.05.2019
Mzda:
30 000 až 120 000 Kč
Výhody, odměny
Naturální výhody: vozidlo, mobilní tarif
Poznámka k volnému místu:
Pro pobočku realitní kanceláře Reality11 CREDIT PARTNER se sídlem v centru Liberce hledáme HYPOTEČNÍ SPECIALISTY/KY - FINANČNÍ PORADCE. Lokalita: Liberecký kraj Co Vám nabízíme? - PROGRESIVNÍ odměny za odvedenou práci - NEPLATÍTE nesmyslné paušály a poplatky firmě - VOLNOU pracovní dobu s prací Z DOMOVA - kontinuální systém VZDĚLÁVÁNÍ - ZÁZEMÍ silné firmy s více než 10letou historií - možnost podílet se na nových projektech - vyspělý IT systém pro správu zakázek - PODPORU vedení firmy včetně mentoringu - backoffice včetně firemní asistentky - bezplatné užívání KANCELÁŘE Co budete u nás dělat? - aktivně vyhledávat klienty na finanční služby - zajišťovat servis pro realitní makléře a jejich klienty na hypotéky - pomáhat klientům řešit jejich potřeby v oblasti financí, pojištění, investic - školit se a rozvíjet se v oboru - vést obchodní případy - komunikovat s klienty, makléři, bankami, pojišťovnami Co byste měli umět? - mít obchodní myšlení - samostatně pracovat a plánovat si svoje aktivity - komunikovat osobně i po telefonu - reprezentativně vystupovat - být spolehlivý a zodpovědný - umět pracovat s PC (word, email, internet) - aktivně řídit (sk.B) - flexibilně se přizpůsobit potřebě klienta - mít zkoušky ČNB na úvěry či pojištění Nabízíme různé možnosti spolupráce. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
14046910762 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
CREDIT PARTNER, s.r.o.
Místo výkonu práce:
Reality CREDIT PARTNER pobočka Liberec, Barvířská 115/1, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7
Kontaktní osoba:
Martin Trojan, ředitel společnosti +420 774 208 155

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace