Pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních - Františkovy Lázně

Ke dni 18.07.2019 nabízí Ing. Tomáš Michal (71517332, Františkovy Lázně) volné pracovní místo na pozici Pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních (Roznos letáků + asistent/ka v koncertní agentuře) v obci Františkovy Lázně (okres Cheb). Nabídnutá (minimální) mzda za Dohoda o provedení práce pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 120 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 18.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních
Rozšířený popis:
Roznos letáků + asistent/ka v koncertní agentuře
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
17.07.2019
Mzda:
120 Kč
Poznámka k volnému místu:
Jedná se o dohodu o provedení práce (brigáda) !!! Místo výkonu práce: Františkovy Lázně. Výše odměny z DPP: 120,- Kč/hod. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro mladistvé. Náplň práce: umělecká a koncertní agentura hledá spolupracovníky/ce na brigádnické práce v organizačním zázemí při kulturních akcích, na propagaci a prodej vstupenek (výhody: peníze ihned na ruku, pracovní doba hned, jak přijdete ze školy, procvičení cizích jazyků, procvičení komunikačních dovedností; nevýhody: mozek Vám nebude spát jako na manuálních brigádách). Požadujeme: vhodná znalost NJ a RJ. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky anebo e-mailem (domluvit si termín a místo osobní schůzky) !!! 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Bez vzdělání
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
14392900741 (Úřad práce Cheb)
Zaměstnavatel:
Ing. Tomáš Michal
Místo výkonu práce:
Ing. Tomáš Michal -002, Františkovy Lázně, 351 01 Františkovy Lázně
Kontaktní osoba:
Marta Miková +420 606 267 032

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace