Ostatní lékaři specialisté - Liberec

Ke dni 26.07.2019 nabízí Vězeňská služba České republiky (00212423, Liberec) volné pracovní místo na pozici Ostatní lékaři specialisté (LÉKAŘ zdravotnického střediska Vazební věznice Liberec) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek Dohoda o pracovní činnosti pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 50530 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 26.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Ostatní lékaři specialisté
Rozšířený popis:
LÉKAŘ zdravotnického střediska Vazební věznice Liberec
Úvazek:
Plný úvazek Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
25.07.2019
Mzda:
50 530 Kč
Poznámka k volnému místu:
Zákonné a další předpoklady a požadavky: - vysokoškolské vzdělání (specializace v oboru všeobecné lékařství) - způsobilost k výkonu povolání dle z. č. 95/2004 Sb. - atestován ve všeobecném lékařství - trestní a morální bezúhonnost - organizační a komunikační schopnosti - psychickou způsobilost - dobrý zdravotní stav. Místo působiště: Vazební věznice Liberec Předpokládaný termín nástupu: dle vzájemné dohody Nabízíme: - platová třída 14 (od 44.530,- Kč), zvláštní příplatek ve výši 6.000,- Kč a osobní ohodnocení - jednosměnný provoz - příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb na stravné (zajištěno ve vazební věznici) - možnost zkráceného úvazku či uzavření dohody o pracovní činnosti. Náležitosti: - strukturovaný, profesní životopis - fotokopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání - souhlas se soustřeďováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a to prostřednictvím prohlášení ve znění: "Odesláním a doručením strukturovaného profesního životopisu souhlasím, aby Vazební věznice Liberec zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběru na místo lékaře." Požadované materiály zašlete na adresu: Vězeňská služba České republiky, Vazební Věznice Liberec, oddělení personální, Pelhřimovská 3, p.ú. 1, př. 400, 460 62 Liberec. Obálku označte v levém dolním rohu " LÉKAŘ". 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
15074660779 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Vězeňská služba České republiky
Místo výkonu práce:
Vězeňská služba České republiky - Vazební věznice Liberec, Pelhřimovská 347/3, Liberec II-Nové Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Mgr. Jiřina Trnková +420 482 426 270

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace