Asistenti na vysokých školách - Liberec

Ke dni 06.12.2018 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Asistenti na vysokých školách (FAKULTA MECHATRONIKY, INFORMATIKY A MEZIOBOROVÝCH STUDIÍ - ASISTENT PRO ÚSTAV INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A ELEKTRONIKY) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek (minimálně 16hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 24000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: Čtvrtek, 06.12.2018 01:56:52.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Asistenti na vysokých školách
Rozšířený popis:
FAKULTA MECHATRONIKY, INFORMATIKY A MEZIOBOROVÝCH STUDIÍ - ASISTENT PRO ÚSTAV INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A ELEKTRONIKY
Úvazek:
Zkrácený úvazek (minimálně 16hod týdně) úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
06.01.2019
Mzda:
24 000 Kč
Výhody, odměny
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědeckovýzkumná, publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, vedení bakalářských, diplomových a popř. disertačních prací, realizace projektů. DOVEDNOSTI: praktické i teoretické zkušenosti v obl. informačních technologií, neuronových sítí, příp. automatického zpracování a rozpoznávání řeči, samostatnost, komunikativnost, pracovní flexibilita a odpovědnost, znalost AJ. VZDĚLÁNÍ: ukončené VŠ vzdělání (Mgr., Ing.)v oboru mechatroniky nebo informačních technologií a současné studium v doktorském studijním programu. PRACOVNÍ POMĚR: 40% úvazek nebo dle dohody, prac. smlouva - na dobu určitou do 31.12.2021 s možností prodlouženi. NÁSTUP: leden 2019, nebo dle dohody, mzd. zařazení A2 dle vnitřního mzd. předpisu a dosažené věd. hodnosti. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, doklady o odborné způsobilosti, příp. hodnocení z předchozího pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou nejpozději do 5.1.2019. Výběr. řízení je od 5.12.2018 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Podobné nabídky práce


Kontaktní údaje

Reference:
15433500736, ( Úřad práce Liberec )
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií, Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Mgr. Jitka Havlíková, vedoucí personálního oddělení