Organizátoři konferencí a událostí -

Ke dni 20.02.2020 nabízí KVIZUJ s.r.o. (04967895, ) volné pracovní místo na pozici Organizátoři konferencí a událostí (ORGANIZÁTOR/KA-MODERÁTOR/KA SEZNAMOVACÍCH AKCÍ) v obci (okres ). Nabídnutá (minimální) mzda za Dohoda o provedení práce pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 96 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 20.02.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Organizátoři konferencí a událostí
Rozšířený popis:
ORGANIZÁTOR/KA-MODERÁTOR/KA SEZNAMOVACÍCH AKCÍ
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
19.02.2020
Mzda:
96 Kč
Poznámka k volnému místu:
Organizování, koordinace a pořádání seznamovacích akcí pro nezadané v těchto krajských městech: Brno, Olomouc, Ostrava, Jihlava. Volná pracovní doba, práce z domova. Vedoucí pracovník celorepublikové seznamovací agentury www.sblizujeme.cz bude v každém kraji pořádat jednu až dvě události do měsíce, minimálně tedy 4 události do měsíce. Jedná se o akce Speed-dating, bowling, společné venkovní výlety, výlety na kole atp. Přijmeme zájemce s prokazatelnými moderátorskými zkušenostmi. DPP-zkrácený úvazek, vhodné jako přivýdělek. Kreativní různorodá práce s lidmi. Nabízené výhody: volná pracovní doba, práce z domova, příjemný pracovní kolektiv, DPP. Pohovor proběhne v Liberci, nutné se ale domluvit předem telefonicky nebo e-mailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
15861480741 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
KVIZUJ s.r.o.
Místo výkonu práce:
KVIZUJ s.r.o.-003 Jihlava, Ostrava (HOME-OFFICE), Jihlava, Ostrava-město
Kontaktní osoba:
Samuel Veselý, jednatel +420 777 640 202

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace