Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - Liberec

Ke dni 14.09.2019 nabízí Sdružení TULIPAN, z.s. (26672472, Liberec) volné pracovní místo na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení (OBSLUHA BUFETU PRO OZP) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek (minimálně 30hod týdně) pracovní úvazek (Dvousměnný provoz) je 10050 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Rozšířený popis:
OBSLUHA BUFETU PRO OZP
Úvazek:
Zkrácený úvazek (minimálně 30hod týdně)
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Nástup dne:
01.04.2020
Mzda:
10 050 až 12 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Popis práce: - zajištění provozu bufetu, prodej občerstvení, obsluha v prostorách bufetu - práce se stroji a vybavením bufetu - kávovar (espresso), toustovač, párkovač, fritéza - úklid prostor bufetu a sociálního zařízení pro veřejnost, doplňování zboží, hygienicko - sanitační činnosti - dodržování bezpečnostních předpisů a zásad bezpečnosti potravin Náš nový spolupracovník by měl mít: - smysl pro pořádek, pečlivost a důslednost - předchozí praxi v prodeji občerstvení - výhoda, potravinářský průkaz - komunikativnost ve vztahu k zákazníkovi, tak i dovnitř sdružení, pro operativní řešení neočekávaných situací Nabízíme: - pracovní smlouvu na zkrácený úvazek (6 hodin denně) na dobu určitou, rozvržení pracovní doby na krátký/dlouhý týden - možnost účasti na volnočasových aktivitách - mzdové ohodnocení - 10 050 Kč, prémie - odborné zaškolení, podpora týmu - možnost účasti na volnočasových aktivitách - více o nás na www.sdruzenitulipan.cz Hlásit se e-mailem nebo telefonicky každý den od 9.00 do 14.30 hod. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Základní + praktická škola
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16034400798 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Sdružení TULIPAN, z.s.
Místo výkonu práce:
Sdružení TULIPAN, z.s.-010 (Bufet Ski areál Vesec u Liberce), Liberec XXV-Vesec, 463 12 Liberec 25
Kontaktní osoba:
Jana Barbora Šabatová +420 775 802 278

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace