Technici elektronici - Liberec

Ke dni 08.10.2019 nabízí Nej.cz s.r.o. (03213595, Liberec) volné pracovní místo na pozici Technici elektronici (TECHNIK SÍTÍ ETEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 20000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 08.10.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Technici elektronici
Rozšířený popis:
TECHNIK SÍTÍ ETEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
07.10.2019
Mzda:
20 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Náplň práce: - údržba a servis optických a metalických sítí elektronických komunikací pro služby vysokorychlostního internetu a digitální televize (IPTV, DVB-C, DVB-T) - montáž optických a metalických přípojek pro koncové uživatele v bytových domech - konfigurace a instalace aktivních prvků (modemy, routery, hlasové brány, set-top boxy) - servisní zásahy - technická podpora zákazníků služeb elektronických komunikací Požadujeme: - SŠ vzdělání v IT nebo elektrotechnickém směru - znalosti a technický přehled v oboru (PC, IT, elektronika, IP komunikace, sítě, SW, HW) - vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci - řidičský průkaz skupiny B - spolehlivost, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, - zájem o obor, schopnost, učit se novým věcem Preferujeme: - znalosti a zkušenosti s optickými a metalickými sítěmi elektronických komunikací - osvědčení dle vyhlášky ČÚBP č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice - bydliště v Liberci Nabízíme: - zaměstnání na trvalý pracovní poměr - perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti - motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity - kvalitní technické zázemí - příjemné pracovní prostředí Nástup možný ihned. Své nabídky s životopisem zasílejte na e-mail baranek@nej.cz nebo na adresu Nej.cz s.r.o., pobočka Liberec, Dr. Milady Horákové 54/143, 460 06 Liberec 6. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16093040790 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Nej.cz s.r.o.
Místo výkonu práce:
Nej.cz s.r.o.-002, Dr. Milady Horákové 54/143, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6
Kontaktní osoba:
Bohumil Baránek

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace