Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla - Stráž nad Nisou

Ke dni 20.08.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Stráž nad Nisou) volné pracovní místo na pozici Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla (VÝDEJ JÍDEL - EXPEDIENT/KA, POKLADNÍ V KANTÝNĚ - STRÁŽ NAD NISOU (BENTELER)) v obci Stráž nad Nisou (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek (minimálně 30hod týdně) pracovní úvazek (Dvousměnný provoz) je 12210 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 20.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla
Rozšířený popis:
VÝDEJ JÍDEL - EXPEDIENT/KA, POKLADNÍ V KANTÝNĚ - STRÁŽ NAD NISOU (BENTELER)
Úvazek:
Zkrácený úvazek (minimálně 30hod týdně)
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Nástup dne:
01.09.2019
Mzda:
12 210 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: zajišťování provozu doplňkového prodeje, příprava a výdej jídel, v případě potřeby provádí i ostatní práce spojené s provozem kantýny, dodržuje hygienické a bezpečnostní směrnice, úklidové práce. DOVEDNOSTI: základní znalost práce na PC, zkušenosti s přímým prodejem vč. pokladních transakcí, platný zdrav. průkaz, zodpovědnost, důslednost a spolehlivost, flexibilita, fyzická kondice výhodou, pozitivní a týmový hráč, odolný vůči stresu. VZDĚLÁNÍ: střední odborné vzdělání s výučním listem, v oboru gastronomie výhodou, praxe v provozu hromadného stravování výhodou. PRAC. POMĚR: HPP, zkrácený úvazek - 6 hod., pracoviště Stráž nad Nisou. Struk. životopis doručte e-mailem (madr.r@email.cz) nebo osobně na výše uvedenou adresu. Volné místo je zveřejněno na úřední desce TUL. Bližší informace Vám poskytne pan Roman Mádr, vedoucí provozu Benteler Stráž n/N , tel: 736 513 132. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16256740706 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Koleje a menzy (pracoviště Benteler ČR), Kateřinská 197, 463 03 Stráž nad Nisou
Kontaktní osoba:
Roman Mádr +420 736 513 132

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace