Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - Liberec

Ke dni 16.07.2019 nabízí DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (25432338, Liberec) volné pracovní místo na pozici Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech (INŽENÝR/KA KVALITY LABORATOŘE) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 35000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 16.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech
Rozšířený popis:
INŽENÝR/KA KVALITY LABORATOŘE
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
29.07.2019
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Co u nás budete dělat? Implementovat, rozvíjet metody měření/testování a garantovat správnost aplikace metod Školit pokročilé měření Spolupracovat při návrhu a modifikacích měřících a testovacích zařízeních Spolupracovat s externími laboratořemi a ústavy Zodpovídat za implementaci nových měřících metod v laboratoři Měření charakteristik jednotek klimatizací dle požadavků Co bys měl znát? Máte VŠ v oborech elektrotechnika, strojírenství, matematika nebo fyzika (výhodou) nebo ÚSO technického směru (mechatronika, elektronika) a 3 roky praxi Komunikativní znalost AJ Máte vyšší uživatelskou znalost MS Office Znalost programování (VBS pro matematické funkce) výhodou Dobrá orientace v měření fyzikálních veličin Znalost technické dokumentace a měřící techniky Inovace a tvůrčí myšlení Nabízíme: Atraktivní finanční hodnocení. Jazykové kurzy a odborné vzdělávání. Kafeterie 500 Kč měsíčně. Zdravotní péče a rehabilitace. Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění. Příspěvek na stravování. Výhodnější volání přes Vodafone. Akce pro zaměstnance. Odměny za pracovní výročí.   

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16263630713 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Místo výkonu práce:
Heyrovského 476, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25
Kontaktní osoba:
Lucie Šaffková, HR Specialista +420 774 570 911

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace