Obchodní zástupci - Liberec

Ke dni 07.11.2019 nabízí OFTIS-OPTA s.r.o. (64650502, Liberec) volné pracovní místo na pozici Obchodní zástupci (OBCHODNÍ REPREZENTANT - TECHNICKÝ PORADCE pro region ČR) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 30000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 07.11.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Obchodní zástupci
Rozšířený popis:
OBCHODNÍ REPREZENTANT - TECHNICKÝ PORADCE pro region ČR
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 40hod týdně)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.01.2020
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
NÁPLŇ PRÁCE: - Náplní práce obchodního reprezentanta je vyhledávání nových zákazníků v oblasti očního lékařství. Následně prochází celý proces směřující k uzavření obchodu. Péče o zákazníka pak pokračuje pravidelnými návštěvami a poradenstvím. Je nezbytné zvládat základní servis optických přístrojů a nastavení PC. - Obchodní zástupce musí bez jakýchkoliv potíží zvládat telefonickou a e-mailovou komunikaci, být naprosto samostatný a kreativní. Obchodní zástupce si sám tvoří plán práce, hledá nové způsoby a metody jak zaujmout zákazníka, jak zkvalitnit péči o něj. Řídí a organizuje proces obchodní strategie. - Pečuje o svěřené prostředky a zodpovídá za ně. Obchodní zástupce ujede za rok přibližně 50 000 km. - Spolupracuje s ostatními odděleními společnosti. POŽADAVKY: - Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. - Minimálně komunikativní znalost anglického jazyka. - Základní znalosti elektrotechniky výhodou. - Výborná znalost práce na PC (MS Office, Internet, databázové programy), schopnost jednoduchých servisních zásahů. - Velmi dobré konverzační schopnosti. - Velmi dobré společenské vystupování, přirozené vlohy pro obchod. - Kultivovaný vzhled a vystupování. - Spolehlivost, flexibilita a samostatnost. - Schopnost absorbovat vysoké pracovní nasazení. - Řidičský průkaz pro osobní automobil, velmi dobré řidičské schopnosti. - Bydliště v Liberci, nebo okolí. NABÍZÍME: - Špičkově vybavené pracovní zázemí. - Nadprůměrné finanční ohodnocení, odměny závislé na výši prodeje. - Služební vozidlo, notebook a mobilní telefon. - Možnost seberealizace a uplatnění samostatnosti. - Profesní růst. - Zajímavou a perspektivní práci v české společnosti. Výkonnostní prémie, roční odměny, stravenky v hodnotě 85,- Kč, sick day, možnost vzdělávání, účast na kongresech, brýle se slevou, flexibilní pracovní doba, home office. Hlásit se e-mailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní

 

Kontaktní údaje

Reference:
16343020751 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
OFTIS-OPTA s.r.o.
Místo výkonu práce:
OFTIS-OPTA s.r.o.-003, Dr. Milady Horákové 49/137, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6
Kontaktní osoba:
Mgr. Petr Hubáček

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace