Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - Hrádek nad Nisou

Ke dni 04.06.2019 nabízí G & P Quality Management s.r.o. (27236927, Hrádek nad Nisou) volné pracovní místo na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (INSPEKTOR/KA KVALITY) v obci Hrádek nad Nisou (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Dvousměnný provoz) je 20000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 04.06.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech
Rozšířený popis:
INSPEKTOR/KA KVALITY
Počet volných míst:
10
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Nástup dne:
03.06.2019
Mzda:
20 000 až 25 000 Kč
Výhody, odměny
Jiné výhody: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění
Jízdní výhody
Poznámka k volnému místu:
&P Quality Management s.r.o. je projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém průmyslu. Našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Ope, ZF TRW, Faureacia atd. Náplň práce: - vizuální kontrola výrobků v automobilovém průmyslu - jednoduché měření, drobné opravy - práce na projektech přímo v závodech u našich klientů Požadujeme: - pečlivost, důslednost, odpovědný přístup - časová flexibilita je velkou výhodou - dobrý zdravotní stav - schopnost pracovat v týmu - dobrý zrak Nabízíme: - stabilní práci v dynamicky prosperující společnosti - velmi zajímavý kariérní růst - možnost získat zkušenosti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu - stravenky (80 Kč stravenka/směna), nadstandardní příplatky - příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti, příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech u firmy) - příplatky: So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100% Hlásit se e-mailem nebo telefonicky. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Základní + praktická škola
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16357310791 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
G & P Quality Management s.r.o.
Místo výkonu práce:
G & P Quality Management s.r.o.-006 (KSM Castings s.r.o.), Oldřichovská 551, 463 34 Hrádek nad Nisou
Kontaktní osoba:
Miroslava Pavelková +420 778 447 909

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace