Odborní administrativní pracovníci a asistenti - Liberec

Ke dni 06.06.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní administrativní pracovníci a asistenti (FAKULTA STROJNÍ - ADMINISTRÁTOR/KA PROJEKTŮ PRO KATEDRU ČÁSTÍ A MECHANISMŮ STROJŮ) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 20000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 06.06.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Rozšířený popis:
FAKULTA STROJNÍ - ADMINISTRÁTOR/KA PROJEKTŮ PRO KATEDRU ČÁSTÍ A MECHANISMŮ STROJŮ
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.09.2019
Mzda:
20 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: monitoring projekt. a grant. výzev, administrativa projekt. žádostí, účetní administrace projektů, příprava podkladů pro závěr. a monit. zprávy, správa databáze projektů fakulty, zabezpečení a správa person. agendy projektů, administr. podpora projekt. týmu, komunikace s partnery a s poskytovatelem podpory, součinnost při věcných a finan. kontrolách projektů, administr. práce pro katedru,...DOVEDNOSTI: znalost AJ na komunik. úrovni a schopnost pracovat s angl. textem, znalost práce s PC na uživat. úrovni, pečlivost, samostatnost, příjemné vystupování. VZDĚLÁNÍ: SŠ/VŠ ekonomického směru, zkušenosti s administr. projektů výhodou, výhodou orientace v projekt. problematice a projekt. účetnictví, nebo zkušenost s prací na projektech EU, základní orientace v legislativě ČR. PRAC. POMĚR: 100% úvazek/dle dohody, prac. smlouva - doba určitá 1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.9.2019/dle dohody. MZDA: 20.000,- Kč/měsíc, přiznání osob. příplatku, 2x ročně pololetní odměna. Přihlášku se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o ukončeném vzdělání zašlete e-mailem nebo poštou na uvedenou adresu do 31.7.2019. Volné místo je od 5.6.2019 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní

 

Kontaktní údaje

Reference:
16363420724 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Fakulta strojní, Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace