Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - Liberec

Ke dni 13.06.2019 nabízí Generali Pojišťovna a.s. (61859869, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví (SPRÁVCE POJISTNÉHO KMENE) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 25000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 13.06.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Rozšířený popis:
SPRÁVCE POJISTNÉHO KMENE
Počet volných míst:
5
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.07.2019
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Momentálně hledám člověka s obchodním duchem a praxí v oboru. Jedná se o práci s přiděleným pojistným kmenem, který Vám bude přidělen po zapracování. Na co se můžete těšit: - Finanční odměna a podpora v začátcích - Bohatý benefitní systém (soutěže, zájezdy, rostoucí bonusy apod.) - Flexibilní pracovní doba - Podpora manažera - Bezplatný a propracovaný vzdělávací systém - Zázemí oblastní kanceláře - Příjemné pracovní prostředí a přátelské vedení - Možnost osobního a kariérního růstu Očekáváme: - Min. SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy - Obchodního ducha - Cit pro komunikaci s klientem - Chuť profesně růst - Reprezentativní a příjemné vystupování - Práce na PC (Word, Excel, Outlook) Zaměstnanecké výhody: výhodný operativní leasing, příspěvek na penzijní připojištění Hlásit se emailem, telefonicky nebo osobně. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16397080791 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Generali Pojišťovna a.s.
Místo výkonu práce:
Generali pojišťovna a.s.-002, nám. Sokolovské 308/5, Liberec II-Nové Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Jaroslav Volešák +420 721 237 272

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace