Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - Liberec

Ke dni 20.06.2019 nabízí FläktGroup Czech Republic a.s. (46708375, Liberec) volné pracovní místo na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (KONTROLOR - TLAKOVÁ ZKOUŠKA) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 23000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 20.06.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Rozšířený popis:
KONTROLOR - TLAKOVÁ ZKOUŠKA
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 40hod týdně)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
19.06.2019
Mzda:
23 000 až 30 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Podnikové stravování
Zvláštní prémie
Poznámka k volnému místu:
VAŠE ODPOVĚDNOST: - Dodržování TG postupů, návodek a výkresové dokumentace - Příprava jednotlivých komponent před zkouškou, kalibrace detektoru úniku chladiva - Kontrola a montáž komponentů na okruhu zatrubkování - Vlastní tlaková zkouška + záznam o výsledku tlakové zkoušky zápisem do PC - Osobní zodpovědnost za provedenou práci - Manipulace s paletovým vozíkem VÁŠ PROFIL - POŽADUJEME: - SOU/SŠ technického směru - Fyzická zdatnost (manipulace s klimatizačními jednotkami) - Zkušenosti s kontrolou kvality - Orientace ve výkresové dokumentaci výhodou, zkušenosti s manipulací paletovým vozíkem - Pečlivost, zodpovědnost, manuální zručnost NABÍZÍME: - motivační mzda vč. výkonnostní prémie - další zaměstnanecké výhody např. - dotované stravování v areálu, 25 dnů dovolené, volnočasové benefity - příplatek za odpolední směny, zvýšené příplatky za přesčas, soboty a neděle - příspěvek na dovolenou, Vánoce, 13. plat, podíl na výsledcích podniku Hlásit se emailem nebo telefonicky od 8:00 do 14:30 hod. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16420840747 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
FläktGroup Czech Republic a.s.
Místo výkonu práce:
FläktGroup Czech Republic a.s.-001, Slovanská 781, Liberec XXV-Vesec, 463 12 Liberec 25
Kontaktní osoba:
Dana Hejduková +420 485 225 136

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace