Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech - Duchcov

Ke dni 30.07.2019 nabízí VITRABLOK, s.r.o. (06494315, Duchcov) volné pracovní místo na pozici Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech (Technolog/technoložka tavení) v obci Duchcov (okres Teplice). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 37000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 30.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech
Rozšířený popis:
Technolog/technoložka tavení
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.08.2019
Mzda:
37 000 až 40 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Popis pracovní činnosti: o kontroluje dodržování technologie výroby kmene, výroby a chlazení skla v útvaru tavení o navrhuje a provádí změny technologie v útvaru tavení o vypracovává směrnice, provozní předpisy a technologické návodky dle ISO 9001 o vypracovává plán kontrol na vaně, kmenárně a zodpovídá za jejich dodržování o vyhodnocuje chemické a fyzikální rozbory skloviny a navrhuje korekce složení kmene o kontroluje stav surovin a střepů a provádí změny předpisu dávkování surovin a střepů o zajišťuje přípravu a proces barvení v kanálech o provádí reprezentativní odběry sjednaných vzorků surovin, meziproduktů a výrobků pro provádění předepsaného rozsahu kontrolní činnosti laboratoře o provádí předepsané rozbory surovin, vsázky, skloviny a výrobků, posuzování barvy výrobků a zaručuje spolehlivost takto získaných výsledků měření u vzorků odebraných pracovníkem laboratoře i u vzorků do laboratoře doručených o provádí archivaci vzorků surovin, kmene a atestů surovin o spravuje databázi útvaru tavení (kmenárna, vana a laboratoř) Požadavky: o Minimálně středoškolské vzdělání o zodpovědnost, pečlivost a cílevědomost o angličtina Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké benefity (13. plat, 700Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 1800Kč/měsíčně, roční odměna, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity). V případě zájmu nás kontaktujte dle možností - osobně, telefonicky, e-mailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSV
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní

 

Kontaktní údaje

Reference:
16439650793 (Úřad práce Teplice)
Zaměstnavatel:
VITRABLOK, s.r.o.
Místo výkonu práce:
Bílinská 782/42, 419 01 Duchcov
Kontaktní osoba:
Ivana Kováčová, personalista +420 417 818 221

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace