Specialisté v oblasti sociální práce - Krupka

Ke dni 26.07.2019 nabízí Romano jasnica, spolek (68974922, Krupka) volné pracovní místo na pozici Specialisté v oblasti sociální práce (Sociální pracovník/ pracovnice v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi) v obci Krupka (okres Teplice). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 20000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 26.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Specialisté v oblasti sociální práce
Rozšířený popis:
Sociální pracovník/ pracovnice v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.08.2019
Mzda:
20 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Sociální pracovník v rámci sociální služby sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v Krupce a v Teplicích Požadované vzdělání: min VOŠ v oblasti sociální práce, sociální pedagogika, sociální a humanitární činnost, sociálně právní činnost. Pracovní úvazek ve výši 1,0. Pracovní poměr na dobu určitou, možnost prodloužení. Další požadavky: - kvalifikace sociální pracovník (minimálně VOŠ) - praxe v oboru výhodou - organizační schopnosti, zkušenosti s vedením pracovních týmů - orientace v oblasti sociálních služeb a příslušné legislativě - motivace k práci s cílovou skupinou - odolnost vůči zátěži a stresu - empatie, dobré komunikační dovednosti, pozitivní myšlení - uživatelská znalost PC - řidičský průkaz skupiny B výhodou Další požadavky: motivační dopis a profesní životopis (s přehledem dosavadní praxe) zasílejte na e-mailovou adresu: sas.romano.j@seznam.cz . Vybraní uchazeči (splnující kvalifikační požadavky) budou pozváni k osobnímu pohovoru. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vyšší odborné
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16439720730 (Úřad práce Teplice)
Zaměstnavatel:
Romano jasnica, spolek
Místo výkonu práce:
Romano jasnica, spolek - 002, Karla Čapka 248, Maršov, 417 42 Krupka 1
Kontaktní osoba:
Mgr. Petra SzaffnerováBímonová +420 601 393 247

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace