Odborní pracovníci organizace a řízení - Liberec

Ke dni 05.07.2019 nabízí FENESTRA WIEDEN s.r.o. (44223161, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní pracovníci organizace a řízení (MANAGER PROJEKCE) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 60000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 05.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní pracovníci organizace a řízení
Rozšířený popis:
MANAGER PROJEKCE
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
04.07.2019
Mzda:
60 000 až 90 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Soukromá společnost zabývající se projekcí a výrobou prosklených fasád se sídlem v Liberci přijme uchazeče na pozici vedoucí/manager projekce. Požadovaná praxe a náplň práce: Praxe: min 2 roky v pozici vedoucího konstrukce se strojním popř. stavebním zaměřením. (Vedení týmu konstruktérů) Náplní práce je koordinace a vedení jednotlivých pracovníků konstrukční kanceláře, jejich rozvoj, sledování atd. Požadované Znalosti: Vysokoškolské vzdělání podmínkou: strojní, stavební Zkušenost s vedením konstrukčního týmu min 2 roky Znalost práce ACAD, konstrukce v 3D výhodou (Solidworks, Solidedge) Znalost práce s PC - Word, Excel ŘP skupiny B Ochota cestovat (Evropa) Nabízíme: Místo výkonu práce: Liberec Možnost spolupráce na prestižních Evropských projektech Klidné a kultivované prostředí stabilní rodinné firmy Odpovídající finanční ohodnocení Možnost růstu Další benefity dle dohody Mzda - nástupní: 60.000,- - 90.000,- a více, dle zkušeností zájemce. Další benefity dle dohody. Vaše žádosti spolu s životopisy zasílejte na hana.lacinova@fenestra-wieden.cz Vámi zaslané informace budou použity firmou Fenestra Wieden s.r.o. pouze pro potřeby tohoto výběrového řízení, které bude uzavřeno do 31. 7. 2019. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16472780755 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
FENESTRA WIEDEN s.r.o.
Místo výkonu práce:
Malodoubská 355/6, Liberec VIII-Dolní Hanychov, 460 08 Liberec 8
Kontaktní osoba:
Hana Lacinová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace