Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Hejnice

Ke dni 16.07.2019 nabízí CiS SYSTEMS s.r.o. (25024698, Hejnice) volné pracovní místo na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (SKLADNÍK/CE) v obci Hejnice (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 17300 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 16.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Rozšířený popis:
SKLADNÍK/CE
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
15.07.2019
Mzda:
17 300 až 19 500 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Jiné výhody: kulturní a volnočasové aktivity
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Poznámka k volnému místu:
Co Vás u nás čeká? - příjem a výdej materiálu - kontrola množství a druhu materiálu - skladování materiálu - práce s vnitropodnikovým programem pro správu dat - dodržování pořádku a čistoty na pracovišti Co od Vás očekáváme? - úspěšně ukončené středoškolské vzdělání - ochota a způsobilost k fyzické práci - praktické zkušenosti z logistického prostředí výhodou - práce s PC, systémy ERP a MS Office - odpovědná a samostatná práce - spolehlivost, flexibilita a výkonnost Co Vám nabízíme? - dlouhodobé a stabilní zaměstnání - vaše pracoviště bude vysoce moderní, bezpečné, klidné, čisté a světlé - až 5 dní dovolené navíc - firemní autobusovou dopravu do zaměstnání - firemní stravování - a další zaměstnanecké výhody (firemní akce, zvýhodněné volnočasové aktivity apod.) 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16501210776 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
CiS SYSTEMS s.r.o.
Místo výkonu práce:
CiS SYSTEMS s.r.o.-003, P. Bezruče 22, 463 62 Hejnice
Kontaktní osoba:
Radka Krejčová, referent personálního oddělení +420 482 412 422

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace