Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - Hejnice

Ke dni 13.07.2019 nabízí CiS SYSTEMS s.r.o. (25024698, Hejnice) volné pracovní místo na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) (PŘEDÁK VÝROBY) v obci Hejnice (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Dvousměnný provoz) je 21300 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 13.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)
Rozšířený popis:
PŘEDÁK VÝROBY
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Nástup dne:
15.07.2019
Mzda:
21 300 až 23 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Jiné výhody: volnočasové a kulturní aktivity
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Poznámka k volnému místu:
Co Vás u nás čeká? - Vedení směny pracovníků dle zadání mistra - Rozdělování a kontrola úkolů na směně - Zpracování kabelů a konektorů pro přenos dat - Námi vyráběné kabelové svazenky se používají například v inkubátorech pro předčasně narozené děti. Přebíráme tedy odpovědnost za systémy na záchranu života a pracujeme velmi koncentrovaně, precizně a spolehlivě. Co od Vás očekáváme? - Ukončené středoškolské vzdělání - Zkušenosti ve vedení týmu lidí a našimi výrobními procesy výhodou - Znalosti německého a polského jazyka výhodou - Máte trpělivost a dokážete pracovat soustředěně při jemné montážní práci - Odpovědnost, spolehlivost a flexibilitu Co Vám nabízíme? - Dlouhodobé a stabilní zaměstnání - Vaše pracoviště bude vysoce moderní, bezpečné, klidné, čisté a světlé - Až 5 dní dovolené navíc - Firemní autobusovou dopravu do zaměstnání - Firemní stravování - A další zaměstnanecké výhody (firemní akce, zvýhodněné volnočasové aktivity apod.) 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16514120797 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
CiS SYSTEMS s.r.o.
Místo výkonu práce:
CiS SYSTEMS s.r.o.-003, P. Bezruče 22, 463 62 Hejnice
Kontaktní osoba:
Radka Krejčová, referent personálního oddělení +420 482 412 422

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace