Obchodní zástupci - Blansko

Ke dni 26.10.2019 nabízí Chemoplast BEC, a.s. (28293428, Blansko) volné pracovní místo na pozici Obchodní zástupci (Obchodní zástupce) v obci Blansko (okres Blansko). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 30000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 26.10.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Obchodní zástupci
Rozšířený popis:
Obchodní zástupce
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 40hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
25.10.2019
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
- Obchod vnímáte jako svobodu? - Oceňujete, když dostanete důvěru a můžete pracovat samostatně? - Máte za sebou výsledky, které si můžeme ověřit? Pak možná hledáme právě Vás! Vaším „denním chlebem" bude následující: - aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí - komunikace se stávajícími klienty - tvorba cenových nabídek a prezentací - podílení se na vytváření strategie prodeje - report obchodních výsledků Výsledkem Vaší práce bude: - získání nového zákazníka - uzavřená smlouva/obchod - dosažený obrat a plnění plánu na zákazníka - získané nové akvizice Co potřebujete? - Znalosti na úrovní SŠ/VŠ - Znalost práce na PC, hlavně MS Office - AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou - ŘP sk. B - aktivní řidič - Touhu obchodovat a v této oblasti se dále zlepšovat - Prokazatelné výsledky ve svých dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe) Co Vám můžeme zaručit? - Čeká Vás práce především v terénu - veškerý čas si plánujete sami - Těšíme se na Vaše nápady a tvoření - umožníme Vám přímo se podílet na výsledcích firmy - Když budete mít výsledky, pohled na Váš osobní účet Vás určitě potěší. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - jiné - MS Office
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní

 

Kontaktní údaje

Reference:
16544870767 (Úřad práce Blansko)
Zaměstnavatel:
Chemoplast BEC, a.s.
Místo výkonu práce:
Pražská 1602/7, 678 01 Blansko 1
Kontaktní osoba:
Tereza Tesařová, DiS., personalista +420 606 708 586

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace