Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - Liberec

Ke dni 10.07.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (ODBORNÝ REFERENT NA ZAHRANIČNÍM ODDĚLENÍ) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 23000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 10.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Rozšířený popis:
ODBORNÝ REFERENT NA ZAHRANIČNÍM ODDĚLENÍ
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.09.2019
Mzda:
23 000 až 30 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: Péče o zahraniční studenty, spolupráce s OAMP, cizin. policií, vytváření virtuální identity TUL v AJ-správa účtu TUL na Facebooku, Instagramu apod., vytváření původního obsahu pro soc. média TUL, využití soc. médií pro propagaci stud. oborů a výsledků vědy TUL, propagace TUL v ČR a v zahraničí-příprava propag. materiálů, účast na zahran. student. veletrzích, provádění překladů v AJ, zajištění korektur, administrativní podpora zahran. oddělení, součinnost při věcných a finančních kontrolách projektů. POŽAD. DOVEDNOSTI: AJ na úrovni C1, schopnost pracovat s textem v AJ, znalost práce se sociálními médii. VZDĚLÁNÍ, PRAXE: SŠ/VŠ nejlépe se zaměřením na zahraniční spolupráci, zkušenost s péčí o zahraničními partnery/studenty/hosty, výhodou orientace ve vízové problematice, zkušenosti se spoluprací s OAMP a cizineckou policií, výhodou zkušenost se správou sociálních médií a vytváření propagačních textů a materiálů v AJ, znalost dalších cizích jazyků výhodou. PRAC. POMĚR: 100% úv./dle dohody, prac. sml.- doba určitá do 31.8.2020 s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.9.2019/dle dohody. K přihlášce musí být přiloženy tyto dokumenty: motivační dopis, životopis, doklady o ukončeném vzdělání. Přihlášku doručte do 9.8.19 emailem (volnamista@tul.cz). Místo je zveřejněno na úřední desce TUL, tam jsou uvedeny další informace. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní

 

Kontaktní údaje

Reference:
16545090763 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace