Řidiči tahačů - Liberec

Ke dni 14.08.2019 nabízí KNAP INDUSTRIETECHNIK s.r.o. (04348869, Liberec) volné pracovní místo na pozici Řidiči tahačů (ŘIDIČ/KA) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 50000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Řidiči tahačů
Rozšířený popis:
ŘIDIČ/KA
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
13.08.2019
Mzda:
50 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Požadujeme: Řidičské oprávnění - B, B1, BE, C, C1, CE, C1E, průkaz profesní způsobilosti řidiče, platný profesní průkaz, zdravotní způsobilost pro výkon profese, karta do digitálního tachografu, platné psychotesty, ochota cestovat do zahraničí, *anglický/německý jazyk výhodou* platný řidičský průkaz VZV výhodou*jeřábnický a vazačský průkaz výhodou. Popis pracovní činnosti: Obsluha techniky dle pokynů zaměstnavatele podmíněné platnou lékařskou prohlídkou. Řídí tahače a provádí kontroly techniky. Vede přepravní a předávací dokumentaci. Pravidelná údržba a opravy vozidel, tahačů, podvalníků a návěsů. Hlídá technické prohlídky vozidel a servis vozidel, plní příkazy nadřízeného - zodpovídá za přidělenou techniku. - zodpovídá za pravidelnou údržbu vozového parku. - dodržuje správné postupy při zacházení s přidělenou technikou - hlásí případné poruchy na vozidle a návěsu Nabízíme: práce na HPP na dobu neurčito zajímavé finanční ohodnocení - jistota pravidelné mzdy - dle zkušeností zázemí stabilní společnosti příjemný kolektiv obědy na pracovišti káva a voda po celý den Místo výkonu práce: ČR/Evropa Nástup možný ihned Hlásit se emailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16555820709 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
KNAP INDUSTRIETECHNIK s.r.o.
Místo výkonu práce:
KNAP INDUSTRIETECHNIK s.r.o.-002, U Šamotky 1156, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, 463 11 Liberec 30
Kontaktní osoba:
Martina Vávrová +420 734 702 344

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace