Manipulační dělníci ve výrobě - Hejnice

Ke dni 22.08.2019 nabízí CiS SYSTEMS s.r.o. (25024698, Hejnice) volné pracovní místo na pozici Manipulační dělníci ve výrobě (MANIPULANT) v obci Hejnice (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Dvousměnný provoz) je 16700 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 22.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Manipulační dělníci ve výrobě
Rozšířený popis:
MANIPULANT
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Nástup dne:
26.08.2019
Mzda:
16 700 až 18 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Poznámka k volnému místu:
Co Vás u nás čeká? - včasné vychystání materiálu pro výrobu - vnitropodnikový převoz materiálu pomocí vysokozdvižného vozíku - příprava (třídění a kompletace) materiálu - skladování materiálu - evidence toku materiálu - dodržování pořádku a čistoty na pracovišti Co od Vás očekáváme? - úspěšně ukončené středoškolské vzdělání - ochota a způsobilost k fyzické práci - praktické zkušenosti z logistického prostředí výhodou - průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou - práce s PC, systémy ERP a MS Office - odpovědná a samostatná práce - spolehlivost, flexibilita a výkonnost Co Vám nabízíme? - dlouhodobé a stabilní zaměstnání - vaše pracoviště bude vysoce moderní, bezpečné, klidné, čisté a světlé - až 4 dní dovolené navíc - firemní autobusová doprava do zaměstnání - firemní stravování - a další zaměstnanecké výhody (firemní akce, zvýhodněné volnočasové aktivity apod.) 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16572840717 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
CiS SYSTEMS s.r.o.
Místo výkonu práce:
CiS SYSTEMS s.r.o.-003, P. Bezruče 22, 463 62 Hejnice
Kontaktní osoba:
Radka Krejčová, referent personálního oddělení +420 482 412 422

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace