PORADCE/PORADKYNĚ RANÉ PÉČE - ODBORNÍK/CE PRO PRÁCI S DĚTMI S POSTIŽENÍM - Liberec

Ke dni 26.06.2020 nabízí Centrum LIRA, z.ú. (28731191, Liberec) volné pracovní místo na pozici PORADCE/PORADKYNĚ RANÉ PÉČE - ODBORNÍK/CE PRO PRÁCI S DĚTMI S POSTIŽENÍM v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 27000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 26.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
PORADCE/PORADKYNĚ RANÉ PÉČE - ODBORNÍK/CE PRO PRÁCI S DĚTMI S POSTIŽENÍM
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
26.06.2020
Mzda:
27 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Naše organizace poskytuje 2 registrované sociální služby: ranou péči (do 7 let věku dítěte) a sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra (do 10 let věku dítěte). Více informací je možné získat na stránkách www.centrumlira.cz. Orientační náplň práce: - poskytování terénních a ambulantních služeb rodinám dětí raného věku s postižením - pomoc a podpora rodičů při zvládání náročné životní situace - zhodnocení schopností a dovedností dítěte a podpora jeho vývoje - poskytování sociálního poradenství - pomoc při integraci dítěte do předškolního a školního zařízení Požadujeme: - VŠ vzdělání nejlépe v oboru speciální pedagogika; případně v oboru sociální pedagogika nebo sociální práce - znalost problematiky vývoje a vedení dětí raného věku s postižením a metod používaných při práci s těmito dětmi - odpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, chuť dále se vzdělávat - organizační a komunikační dovednosti - řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) - uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook) Co vám můžeme nabídnout - smysluplnou a tvůrčí práci - možnost dalšího vzdělávání - dovolenou 5 týdnů - kombinaci pevné a flexibilní pracovní doby - platové podmínky dle kvalifikace a praxe Nástup možný ihned, případně dle dohody. Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: katerina.jirova@centrumlira.cz V případě dotazů můžete kontaktovat Kateřinu Jírovou na tel. čísle: 724 400 832.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká
Dovednosti:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

 

Kontaktní údaje

Reference:
16590300717 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Centrum LIRA, z.ú.
Kontaktní osoba:
Kateřina Jírová 727 834 311, 724 400 832

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace