Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - Liberec

Ke dni 31.07.2019 nabízí Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace (71220038, Liberec) volné pracovní místo na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (přímá péče o klienta)) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 37.5hod týdně) pracovní úvazek (Nepřetržitý provoz) je 25550 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 31.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
Rozšířený popis:
PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (přímá péče o klienta)
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 37.5hod týdně)
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Nástup dne:
01.08.2019
Mzda:
25 550 Kč
Poznámka k volnému místu:
Vzdělání: min. vyučení, výhodou akreditovaný kurz MPSV pro pracovníky v sociálních službách v rozsahu min. 150 hodin, nebo zdravotnický asistent, mzdové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, 5. platová třída - 22.920 Kč (+ příplatky za směnnost - 750 Kč a ztížené pracovní prostředí - 1.880 Kč; příplatky za So + Ne, práce v noci a svátky; po zapracování možnost osobního ohodnocení), stravovací povinnost. Požadujeme zdravotní způsobilost + zdravotní průkaz, bezúhonnost, vstřícnost, trpělivost, aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, kladný vztah k seniorům. Pracovní poměr na dobu určitou s 3měsíční zkušební dobou, možnost prodloužení pracovního poměru. V případě zájmu předkládejte strukturovaný životopis + motivační dopis, přehled získané praxe, doklad o nejvyšším získaném vzdělání, včetně Osvědčení (nejsou nutné ověřené kopie). Doklady je možné zaslat elektronicky na adresu: personalni@dsvratislavice.cz nebo doložit osobně či písemně na adresu příspěvkové organizace. Vždy s označením "PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH". 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16649900718 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace
Místo výkonu práce:
U Sila 321, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, 463 11 Liberec 30
Kontaktní osoba:
Monika Krimová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace