Pojišťovací poradci specialisté - Liberec

Ke dni 02.08.2019 nabízí Česká pojišťovna a.s. (45272956, Liberec) volné pracovní místo na pozici Pojišťovací poradci specialisté (OBCHODNÍ PORADCE na pobočce České pojišťovny Liberec) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 21000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 02.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Pojišťovací poradci specialisté
Rozšířený popis:
OBCHODNÍ PORADCE na pobočce České pojišťovny Liberec
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 40hod týdně)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.09.2019
Mzda:
21 000 až 38 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Co bude Vaší pracovní náplní: - povedete obchodní jednání s klienty - komunikujete s lidmi osobně či telefonicky - poskytujete profesionální poradenství a uzavíráte s klienty pojistné smlouvy či jiné finanční produkty (penzijní spoření, hypotéky atd.) - neustále se odborně vzděláváte a rozvíjíte Co na Vás u nás čeká: - fixní příjem + provize z uzavřených smluv, další složky odměn - komplexní zaškolení formou odborných tréninků - úzká spolupráce s manažerkou obchodního týmu v prvních měsících zaškolení - příjemné prostředí a skvělý kolektiv Co očekáváme my od Vás: - chuť komunikovat, mít pozitivní a profesionální přístup ke klientům - zodpovědnost, aktivitu, samostatnost - min. středoškolské vzdělání Máte zájem se dozvědět více informací? Dejte nám o sobě vědět - pošlete nám svůj životopis, rádi Vás poznáme. Hlásit se e-mailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16664460709 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Česká pojišťovna a.s.
Místo výkonu práce:
Česká pojišťovna a.s.-021 Liberec, Felberova 604, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Miluše Valtová +420 601 102 701

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace