Personální referenti - Liberec

Ke dni 06.08.2019 nabízí Manuvia Double you s.r.o. (27254046, Liberec) volné pracovní místo na pozici Personální referenti (ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 20000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 06.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Personální referenti
Rozšířený popis:
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
05.08.2019
Mzda:
20 000 Kč
Výhody, odměny
Jiné výhody: firemní telefon, PC
Poznámka k volnému místu:
Chcete se stát součástí rychle rostoucí mezinárodní společnosti? V tom případě pro Vás máme skvělou příležitost! Vaším hlavním úkolem bude: - nábor zaměstnanců (výběr vhodných kandidátů, jejich aktivní oslovování, organizace a realizace pohovorů, následné vyhodnocování pohovorů) - vedení a aktualizace databáze uchazečů o zaměstnání - monitoring situace na trhu pracovních sil - denní komunikace s koordinátory - zodpovědnost za plnění požadavků na svěřených objednávkách a řešení podnětů od koordinátorů - administrativa (pracovní smlouvy, ukončení PP a zajištění jejich podpisu, distribuce výplatních pásek, zpracování měsíčních výkazů přidělených zaměstnanců, kontrola docházky) - testování uchazečů podle zadání realizace Co Vám za to společnost nabízí: - Skvělou příležitost v rychle rostoucí společnosti s možností kariérního posunu - Zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou odměn - Práci v příjemném prostředí a týmu, podpora ze strany firmy - Sick day Jako ideální kandidát byste měl/a mít: - Anglický jazyk, Polský jazyk výhodou - Skvělé komunikační dovednosti - má min. SŠ vzdělání s maturitou a ovládá bez problémů práci na PC (zejména MS Office - Excel, Word, Outlook) - Prozákaznický přístup - Orientaci na detail, spolehlivost Zaměstnaencké výhody: - firemní telefon a PC Hlásit se e-mailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní

 

Kontaktní údaje

Reference:
16676550789 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Manuvia Double you s.r.o.
Místo výkonu práce:
Manuvia Double you s.r.o.-011, Moskevská 658/41, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Marie Mikulská

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace