Všeobecné sestry bez specializace - Duchcov

Ke dni 06.08.2019 nabízí MEDVISION s.r.o. (28391250, Duchcov) volné pracovní místo na pozici Všeobecné sestry bez specializace (Všeobecná sestra na Gastroenterologickou ambulanci) v obci Duchcov (okres Teplice). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 25000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 06.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Všeobecné sestry bez specializace
Rozšířený popis:
Všeobecná sestra na Gastroenterologickou ambulanci
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
05.08.2019
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Do Městské nemocnice Duchcov na gastroenterologickou ambulanci přijmeme všeobecnou sestru. Jedná se a jednosměnný provoz. 3 dny v týdnu se jedná o provoz gastroenterologické poradny a 2 dny v týdnu jsou věnovány administrativě spojené s ambulancí. Mzda na základě získané praxe ve zdravotnictví. Nabízíme výhodné mzdové podmínky, náborový a stabilizační příspěvek, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, Multisport kartu, podporu při vzdělávání. Požadujeme vzdělání v oboru Gastroenterologie nebo praxi na gastroenterologii. Nástup možný dle dohody. V případě zájmu o pracovní pozici, zašlete Váš profesní životopis na: kadlusova@nedu.cz. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16679450798 (Úřad práce Teplice)
Zaměstnavatel:
MEDVISION s.r.o.
Místo výkonu práce:
MEDVISION s.r.o. - 001, Nemocniční 264, 419 01 Duchcov
Kontaktní osoba:
Jana Kadlusová +420 417 514 703

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace