Důlní a hutní technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech - Karviná

Ke dni 08.09.2019 nabízí ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s. (47672781, Karviná) volné pracovní místo na pozici Důlní a hutní technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech (Technologové tváření materiálů) v obci Karviná (okres Karviná). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 37.5hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 30000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 08.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Důlní a hutní technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech
Rozšířený popis:
Technologové tváření materiálů
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 37.5hod týdně)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.09.2019
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Náplň práce: Zodpovědnost za technologickou přípravu výroby trubek a profilů. Kontrola dodržování technologie ve výrobě. Tvorba technologických postupů pro tváření materiálů (ohybem, tažení, svařování zejména podélné vysokofrekvenční, kalibrování, žíhání, rozbory materiálu). Stanovení technologie výroby, optimálního nářadí pro výrobu a výkonových norem. Na základě technické dokumentace rozhodování o zadání do výroby. Optimalizace procesů ve výrobě, návrhy změn a zlepšení stávajících výrobních procesů. Podpora technické komunikace s dodavateli. Hledání řešení pro provozně-technologické problémy. Spolupráce na vývoji nových provozně-technologických strategií, na stanovování nákladů a přínosů, na designu nových zařízení, na zavádění do provozu a testování užitkovosti. Budování povědomí o požadavcích různých zákazníků za účelem doporučení optimalizace a podpory vývoje obchodních aktivit Požadavky: Znalost hutního a ocelářského průmyslu v ČR, Evropě i ve světě, vzdělání technického směru, obor tváření materiálu nebo nauka o kovech (podmínkou), znalost anglického jazyka ústně i písemně (podmínkou), znalost výroby a technologie tažených trub (podmínkou). 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní

 

Kontaktní údaje

Reference:
16704410741 (Úřad práce Karviná)
Zaměstnavatel:
ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s.
Místo výkonu práce:
Rudé armády 471, Hranice, 733 01 Karviná 1
Kontaktní osoba:
Ing. Andrea Ševěčková, ředitelka personálního oddělení +420 596 391 263

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace