Odborní asistenti na vysokých školách - Liberec

Ke dni 13.08.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní asistenti na vysokých školách (EKONOMICKÁ FAKULTA - DOCENT NEBO ODBORNÝ ASISTENT PRO KATEDRU MARKETINGU A OBCHODU) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 27000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 13.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní asistenti na vysokých školách
Rozšířený popis:
EKONOMICKÁ FAKULTA - DOCENT NEBO ODBORNÝ ASISTENT PRO KATEDRU MARKETINGU A OBCHODU
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.10.2019
Mzda:
27 000 Kč
Výhody, odměny
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědeckovýzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity se zaměřením na destinační management, hospitanty management, geografii cestovního ruchu, příprava projektů, vedení Bc., diplom. a popř. disertačních prací. DOVEDNOSTI: zkušenosti s projekty a publikační činnost v oblasti cestovního ruchu a hotelnictví, samostatnost, prac. flexibilita, znalost AJ. VZDĚLÁNÍ: ukončené VŠ vzdělání v oboru cestovní ruch, nebo v příbuzném oboru, vědecká hodnost Ph.D., popř. habilitace, zaměření na cestovní ruch a hotelnictví výhodou. PRAC. POMĚR: 100% úv./dle dohody, prac. sml.- doba určitá 1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.10.2019/dle dohody. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště. Přihlášku doručte do 12.9.2019 emailem (volnamista@tul.cz )nebo poštou na uvedenou adresu. VŘ je od 12.8.2019 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Doktorské (vědecká výchova)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16708160761 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Ekonomická fakulta, Voroněžská 1329/13, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace