Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - Teplice

Ke dni 14.08.2019 nabízí Květina z. s. (27038645, Teplice) volné pracovní místo na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (Vedoucí pracovník / pracovnice - sociální pracovník / pracovnice) v obci Teplice (okres Teplice). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 17000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Rozšířený popis:
Vedoucí pracovník / pracovnice - sociální pracovník / pracovnice
Úvazek:
Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
12.08.2019
Mzda:
17 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Poznámka k volnému místu:
Popis výkonu pracovní pozice: - vedení týmu služby (dvoučlenný tým) - revize standardů kvality (SPOD), vedení porad, podpora týmu po odborné a etické stránce, metodické a systémové vedení, komunikace a vyjednávání se spolupracujícími subjekty, zpracování administrativních úkolů - realizace přímé práce s klienty / rodiny s dětmi v NRP - vedení jednání se zájemcem o službu - individuální plánovaní s klienty služby - vedení dokumentace - komunikace s odborníky, se spolupracujícími subjekty - zprostředkování dalších služeb Specifikace požadavků na pracovní pozice - hledáme: - absolventa vyšší odborné či vysoké školy dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění, který: - má administrativní schopnosti (PC, MS Office, internet) - umí zpracovávat předsudky a má schopnost pracovat s problematikou sociálního vyloučení - má dobré organizační schopnosti, umí pracovat samostatně, ale je i týmovým hráčem - má aktivní přístup a nadšení pro práci - má dobré komunikační schopnosti a empatii - má zdravou míru tolerance, zodpovědnost - vůči vlastní osobě i klientům služby, zásadovost a spolehlivost - má schopnost odolávat stresu a má dobrý zdravotní a psychický stav - výhodou jsou zkušenosti s prací s dětmi a rodinami ze sociálně znevýhodňujícího prostředí - pracovní uplatnění v neziskové organizaci - účast na celospolečensky prospěšných projektech - možnost seberealizace a dalšího vzdělávání - osobní a profesionální rozvoj - adekvátní platové ohodnocení - motivační osobní ohodnocení dle pracovního výkonu v daném měsíci - 25 dnů dovolené - nástup dle vzájemné dohody Chcete se stát součástí našeho týmu? Zašlete nám strukturovaný životopis, motivační dopis v rozsahu 0,5 - 1 strana formátu A4, vyplněný dotazník uchazeče o zaměstnání (ke stažení na http://oskvetina.cz/vyberove-rizeni) a kontakt alespoň na jednu osobu, jež o Vás může poskytnout reference, na email klaushorcikova@oskvetina.cz. Další informace k poptávané pracovní pozicí Vám poskytne: Bc. Veronika Klaus Horčíková tel: +420 725 470 979, www.oskvetina.cz K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti. Oznámení o výsledku výběrového řízení oznamujeme telefonicky. Květina, z. s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrová řízení či pracovní pozice neobsadit v případě, že uchazeči nenaplní očekávání zaměstnavatele. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vyšší odborné
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16721160798 (Úřad práce Teplice)
Zaměstnavatel:
Květina z. s.
Místo výkonu práce:
Květina z. s. 004, Školní 349/2, 415 01 Teplice 1
Kontaktní osoba:
Bc. Veronika Klaus Horčíková, vedení služby / sociállní pracovnice +420 725 470 979

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace