Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla - Jablonec nad Nisou

Ke dni 28.08.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Jablonec nad Nisou) volné pracovní místo na pozici Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla (VÝDEJ JÍDEL - EXPEDIENT/KA, POKLADNÍ V KANTÝNĚ - JABLONEC NAD NISOU (BENTELER) - BRIGÁDA) v obci Jablonec nad Nisou (okres Jablonec nad Nisou). Nabídnutá (minimální) mzda za Dohoda o provedení práce Dohoda o pracovní činnosti pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 90 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 28.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla
Rozšířený popis:
VÝDEJ JÍDEL - EXPEDIENT/KA, POKLADNÍ V KANTÝNĚ - JABLONEC NAD NISOU (BENTELER) - BRIGÁDA
Úvazek:
Dohoda o provedení práce Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.09.2019
Mzda:
90 Kč
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: zajišťování provozu pokladny doplňkového prodeje, příprava a výdej jídel, v případě potřeby provádí i ostatní práce spojené s provozem kantýny, dodržuje hygienické a bezpečnostní směrnice, úklidové práce. DOVEDNOSTI: základní znalost práce na PC, zkušenosti s přímým prodejem vč. pokladních transakcí, platný zdrav. průkaz, zodpovědnost, důslednost a spolehlivost, flexibilita, fyzická kondice výhodou, pozitivní a týmový hráč, odolný vůči stresu. VZDĚLÁNÍ: střední odborné vzdělání s výučním listem, v oboru gastronomie výhodou, praxe v provozu hromadného stravování výhodou. PRAC. POMĚR: DPP nebo DPČ, 90,- Kč/hod., odpolední směna ( příp.dle dohody), pracoviště Jablonec nad Nisou. Volné místo je zveřejněno na úřední desce TUL. Bližší informace Vám poskytne paní Iveta Seibertová, tel: 734 518 389. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16748700747 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Benteler (Rýnovice), Belgická 4777, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5
Kontaktní osoba:
Iveta Seibertová +420 734 518 389

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace