Odborní asistenti na vysokých školách - Liberec

Ke dni 22.08.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní asistenti na vysokých školách (FAKULTA STROJNÍ - ODBORNÝ ASISTENT NA KATEDRU ČÁSTÍ A MECHANISMŮ STROJŮ) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 15000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 22.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní asistenti na vysokých školách
Rozšířený popis:
FAKULTA STROJNÍ - ODBORNÝ ASISTENT NA KATEDRU ČÁSTÍ A MECHANISMŮ STROJŮ
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.10.2019
Mzda:
15 000 Kč
Výhody, odměny
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTER: pedagogická, vědeckovýzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, realizace projektů, samostatné řešení vědeckých, výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných cílů, vedení Bc. a diplom. prací, výuka v ČJ a AJ. DOVEDNOSTI: konstruování v 3D CAD programu CREO, INVENTOR, CATIA, výpočty metodou konečných prvků, schopnost systematické práce. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání, ukončené doktorské studium (Ph.D.), znalost AJ slovem/písmem, publikační činnost v daném zaměření. PRAC. POMĚR: 50% úvazek, prac. sml. -na dobu určitou do 30.9.2022, další prodloužení po dohodě. NÁSTUP: říjen 2019/dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené věd. hodnosti. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem(volnamista@tul.cz)nebo poštou nejpozději do 19.9.2019. Výběr. řízení je od 20.8.2019 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Doktorské (vědecká výchova)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16748730720 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Fakulta strojní, Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace