Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - Bohumín

Ke dni 24.08.2019 nabízí BONATRANS GROUP a.s. (27438678, Bohumín) volné pracovní místo na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (LABORANT / KA METALOGRAFICKÉ LABORATOŘE) v obci Bohumín (okres Karviná). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 22000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 24.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Rozšířený popis:
LABORANT / KA METALOGRAFICKÉ LABORATOŘE
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.09.2019
Mzda:
22 000 až 26 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Máte znalosti a schopnosti provádět zkušební činnosti a práce na pracovišti akreditované Metalurgické zkušební laboratoře? Máte znalosti v oblasti metalografie a materiálového inženýrství? Baví Vás práce v laboratoři s moderní zkušební technikou? Pak možná hledáme právě Vás! Náplň práce: - příprava výbrusů zkušebních vzorků pro metalografické zkoušky. - hodnocení kvality, struktury a vlastností materiálů - posuzování kvality materiálů na optických mikroskopech, včetně provádění záznamů v protokolech. Požadavky: - střední odborné vzdělání nejlépe hutního zaměření, znalost technické dokumentace v oblasti zkušebnictví výhodou, - odpovědnost, spolehlivost, samostatnost. Pokud budete úspěšní, čeká Vás práce v mezinárodní dynamické společnosti, motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Metalurgie
Dovednosti:
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - textový editor (Word)
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16763390718 (Úřad práce Karviná)
Zaměstnavatel:
BONATRANS GROUP a.s.
Místo výkonu práce:
Revoluční 1234, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1
Kontaktní osoba:
Renáta Závěšická, referent personalistiky +420 597 082 483

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace