Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - Liberec

Ke dni 17.10.2019 nabízí FOKUS Liberec o.p.s. (46749411, Liberec) volné pracovní místo na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - ASISTENT SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKÝCH DÍLEN) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 17000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 17.10.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené
Rozšířený popis:
PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - ASISTENT SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKÝCH DÍLEN
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 40hod týdně)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
16.10.2019
Mzda:
17 000 až 20 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Jiné výhody: sick days
Poznámka k volnému místu:
Požadované dovednosti: řemeslná zručnost, práce s PC, absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách výhodou. Řidičský průkaz skupiny B výhodou, vhodné i pro OZP (bez zásadního omezení hybnosti) Poznámka k volnému místu: Do zavedeného ambulantního týmu hledáme pracovníka v sociálních službách - asistenta sociálně terapeutických dílen. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním. Popis pracovní pozice: Vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. Provádí nácvik pracovních dovedností (základy řemeslných prací), poskytuje pomoc, podporu uživatelům, rodinným příslušníkům např. při návratu z léčebny, nápomoc při hledání pracovního místa na chráněném nebo volném pracovním trhu. Místo výkonu práce Liberec. Program řemeslného nácviku je určen zejména pro mladé muže (klienty a uživatele služeb) připravující se pro zaměstnání v pomocných dělnických a řemeslných profesích technického charakteru (stěhování, malování, údržba, jednoduché truhlářské a zámečnické činnosti, montáž a opravy nábytku, pokládání podlahových krytin apod.). Nabízíme: úvazek 1 (případně zkrácený), smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days. Nástupní plat 17 000,- Kč, po 3. měsících zkušební doby 1 500,- Kč osobní ohodnocení, po dalších třech měsících 1 500,- Kč os. ohodnocení. Požadujeme: minimální stupeň vzdělání střední odborné technického směru, uživatelskou práci na PC (Word, internet), řemeslnou zručnost, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, trestní bezúhonnost, zájem učit se novým věcem. Nástup: říjen listopad 2019, případně dle dohody. Hlásit se e-mailem: zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře) Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16778550751 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
FOKUS Liberec o.p.s.
Místo výkonu práce:
FOKUS Liberec o.p.s.-001, Nezvalova 662/18, Liberec XV-Starý Harcov, 460 15 Liberec 15
Kontaktní osoba:
Věra Šámalová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace