Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - Liberec

Ke dni 29.08.2019 nabízí ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. (48267210, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (RIS 3 FINANČNÍ MANAŽER PROJEKTU) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 33000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 29.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Rozšířený popis:
RIS 3 FINANČNÍ MANAŽER PROJEKTU
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.10.2019
Mzda:
33 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Poznámka k volnému místu:
Zajímají Vás inovace? Jste zodpovědný a pečlivý? Máte smysl pro týmovou práci? Máte zkušenosti s řízením dotačních projektů a jejich rozpočty? Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni pro spolupráci na novém projektu, jehož náplní je podpora spolupráce mezi firmami, univerzitou, školami a výzkumnými organizacemi za účelem vytváření inovačního prostředí v kraji. Finanční manažer se zabývá zejména: - řešením změn v projektu a jejich finančním dopadům - správou rozpočtu a sledováním jeho čerpání - přípravou zpráv o realizaci projektu Nabízíme: - možnost osobního rozvoje v rámci dynamického týmu - 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu - odpovídající platové ohodnocení Místo výkonu práce: Evropský dům Liberec Úvazek: HPP (1,0) Nástup: předpokládaný nástup 1. 10. 2019 Doba trvání: po dobu projektu - předpoklad ukončení 31.12.2022 V případě Vašeho zájmu o pozici zašlete Vaše CV a motivační dopis na email m.langova@arr-nisa.cz. Zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.) se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů v rámci uvedeného výběrového řízení. Souhlas je platný do odvolání, které musí být učiněno písemnou formou. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16792200785 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o.
Místo výkonu práce:
U Jezu 525/4, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Michaela Langová +420 724 178 058

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace