Prodavači v prodejnách - Liberec

Ke dni 30.08.2019 nabízí Čistící stroje s.r.o. (26034425, Liberec) volné pracovní místo na pozici Prodavači v prodejnách (PRODAVAČ/KA TECHNIKY KARCHER) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Zkrácený úvazek Dohoda o provedení práce (minimálně 20hod týdně) pracovní úvazek (Dvousměnný provoz) je 9000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 30.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Prodavači v prodejnách
Rozšířený popis:
PRODAVAČ/KA TECHNIKY KARCHER
Úvazek:
Zkrácený úvazek Dohoda o provedení práce (minimálně 20hod týdně)
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Nástup dne:
29.08.2019
Mzda:
9 000 až 18 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Hledáme do malého kolektivu nové prodejny čistící techniky Karcher spolehlivou pracovní sílu na pozici prodavač-ka. Pracovní úvazek lez dohodnout tak aby byl vhodný jak pro člověka hledajícího trvalé stabilní zaměstnání, tak i přivýdělek k důchodu, část. inv. důchodu, pro rodiče na mateřské. Nejedná se o klasický dvousměnný režim jen otvírací dobu Po-Pa od 9-18h nelze zcela postihnout jednosměnným režimem. Otevřeno tedy máme i v sobotu, takže je třeba počítat s odpracovanými dvěma sobotami v měsíci. V neděli je kromě adventu vždy zavřeno, svátky také. Práce není fyzicky náročná, vyžaduje však znalost práce s PC a komunikativní osobnost ochotnou naučit se specifickému sortimentu, který je však každému trochu blízký, protože každý už někdy uklízel. Se spolehlivým zájemcem o přivýdělek, například i se studentem se můžeme domluvit i na práci pouze odpoledne, třeba od 15-16 do 18h plus soboty. Nabízené výhody: stravenky v hodnotě 100,- Kč a samozřejmě také zaměstnanecké ceny na produkty Karcher Mzda dle úvazku + prémie Hlásit se emailem nebo osobně, denně PO- PÁ v provozovně Karcher v OC Géčko. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16800800708 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Čistící stroje s.r.o.
Místo výkonu práce:
Čistící stroje s.r.o.-006 (OC Globus), Sousedská 599, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Josef Zejda

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace