Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - Liberec

Ke dni 05.09.2019 nabízí CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje, o.p.s. (26593980, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE V OBLASTI SLUŽEB PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM A SENIORY) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 22800 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 05.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Rozšířený popis:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE V OBLASTI SLUŽEB PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM A SENIORY
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.10.2019
Mzda:
22 800 Kč
Poznámka k volnému místu:
Druh práce: sociální pracovnice/ sociální pracovník v oblasti služeb pro osoby se zdravotním postižením a seniory. Místo výkonu práce: Liberec, Zahradní 415/10 Pracovní úvazek: plný Kvalifikační předpoklady: - způsobilost k právním úkonům - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost - vysokoškolské příp. vyšší odborné vzdělání v sociální oblasti dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění Požadavky: - vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu - velmi dobré komunikační a organizační dovednosti - komunikativnost a schopnost empatie - odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, vstřícnost a časová flexibilita - psychická odolnost - proaktivní přístup - schopnost pracovat v týmu - uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, internet, e-mail atd.) - ochota cestovat (zejména v rámci Libereckého kraje) - základní orientace v neziskovém sektoru a zkušenosti s přípravou projektů výhodou - praxe v oboru výhodou Nabízíme: - smysluplnou práci v neziskovém sektoru - příjemný pracovní kolektiv - možnost dalšího profesního rozvoje - pravidelné supervize - odpovídající platové ohodnocení dle platových tabulek od 22 800,-Kč V případě zájmu doručte své nabídky obsahující: - motivační dopis - strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech - výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce - ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Poštou na adresu: Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje, Zahradní 415/10, 460 01 Liberec XI - Růžodol I nebo e-mailem na adresu: liberec@czplk.cz Termín pro zasílání nabídek: 30. 9. 2019 Pozvaní účastníci výběrového řízení absolvují psychologické testy a ústní pohovor. Předpokládaný nástup: říjen 2019 Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoli výběrové řízení zrušit, a to i bez udání důvodu. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vyšší odborné
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16812080741 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje, o.p.s.
Místo výkonu práce:
Zahradní 415/10, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Jaroslav Leško, ředitel +420 731 653 001

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace