Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - Liberec

Ke dni 12.10.2019 nabízí FOKUS Liberec o.p.s. (46749411, Liberec) volné pracovní místo na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - přímá péče v terénu) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 19500 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 12.10.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené
Rozšířený popis:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - přímá péče v terénu
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 40hod týdně)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
11.10.2019
Mzda:
19 500 až 23 000 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Jiné výhody: sick days
Poznámka k volnému místu:
Do zavedeného terénního týmu hledáme sociálního pracovníka. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním. Popis pracovní pozice: vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. Dále poskytuje pomoc, podporu uživatelům, rodinným příslušníkům např. při návratu z léčebny, nápomoc s vedením domácnosti, hospodařením, doprovody k lékařům, na úřady, volnočasové aktivity apod.). Místo výkonu práce je Liberec a okolí. Nabízíme: smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days. Nástupní plat 19 500,- Kč, po zkušební době osobní ohodnocení 3 500,- Kč. Požadujeme: minimální stupeň vzdělání: vyšší odborné (Dis), vysokoškolské vzdělání (Bc., Mgr.) v oboru sociální práce nebo v příbuzných oborech dle Zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb., uživatelskou práci na PC (Word, Excel, internet), ŘP - aktivní řidič, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, "sebeřízení" - schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, schopnost spolupráce s dalšími profesemi (lékaři, zdravotníci, úředníci …), zájem učit se novým věcem. Hlásit se e-mailem: zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře) Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nástup: dle dohody Hlásit se emailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vyšší odborné
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16812180748 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
FOKUS Liberec o.p.s.
Místo výkonu práce:
FOKUS Liberec o.p.s.-012, 1. máje 863/9, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7
Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Kovářová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace