Dělník montér kovových konstrukcí - Havířov

Ke dni 28.05.2020 nabízí Dáša Koláčková (10608699, Havířov) volné pracovní místo na pozici Dělník montér kovových konstrukcí v obci Havířov (okres Karviná). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 87 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 28.05.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Dělník montér kovových konstrukcí
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.06.2020
Mzda:
87 Kč
Poznámka k volnému místu:
DPP / DPČ MZDA až 18.000,- dle výkonu. Náplň práce: dílčí demontáž autovraků (převážně osobních vozidel) včetně demontáže využitelných náhradních dílů určených k dalšímu prodeji a ostatní práce související se zpracováním autovraků v rámci provozu ekologické likvidace vozidel na autovrakovišti v Havířově – Prostřední Suché. - Rozvržení pracovní doby lze dohodnout individuálně. - NEJEDNÁ SE O SEZÓNNÍ NABÍDKU PRÁCE – dlouhodobá spolupráce, stabilní příjem - Vhodné i jako dlouhodobý přivýdělek např. pro důchodce/rentiéry - Svým charakterem je práce vhodná spíše pro muže. - Řidičský průkaz není podmínkou. - Vzdělání v oboru příbuzném k vykonávané práci není podmínkou. - Zaměstnanecké slevy na prodávané zboží. - Nástup ihned. Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, PRAKTICKOU ZNALOST demontáže autovraků/vozidel (praxe na autovrakovišti velkou výhodou), zodpovědný přístup, fyzickou zdatnost a chuť do práce. V případě zájmu nás prosím kontaktujte ohledně termínu osobního pohovoru s vedením vrakoviště na tel.č. 732788556 v pracovních dnech v době mezi 8. a 17. hod. nebo v sobotu od 8 do 14hod. Na SMS neodpovídáme!

Požadavky na uchazeče o práci

 

Kontaktní údaje

Reference:
16824520797 (Kontaktní pracoviště Karviná)
Zaměstnavatel:
Dáša Koláčková
Kontaktní osoba:
Dáša Koláčková 732788556

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace