Asistenti na vysokých školách - Liberec

Ke dni 07.09.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Asistenti na vysokých školách (FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ - LEKTOR/ASISTENT/ODBORNÝ ASISTENT) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 22500 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 07.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Asistenti na vysokých školách
Rozšířený popis:
FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ - LEKTOR/ASISTENT/ODBORNÝ ASISTENT
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.11.2019
Mzda:
22 500 Kč
Výhody, odměny
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTER: vzdělávací činnost, sebevzdělávací aktivity, vědeckovýzkumná, publikační činnost. VZDĚLÁNÍ: ukončené VŠ vzdělání, odbornost v oboru radiologie, ošetřovatelství, zdravotnický záchranář, biomedicíny, biochemie, v případě OA - ukončené doktorské studium (Ph.D.). PRAC. POMĚR: 100% úvazek/dle dohody, prac. sml. -na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.11.2019/dle dohody, mzd. zařazení A1/A2/A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené věd. hodnosti. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou nejpozději do 11.10.2019. Výběr. řízení je od 6.9.2019 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16841390746 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Ústav zdravotnických studií, Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace