Odborní asistenti na vysokých školách - Liberec

Ke dni 11.09.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní asistenti na vysokých školách (FAKULTA STROJNÍ - ASISTENT, ODBORNÝ ASISTENT NA KATEDRU STROJÍRENSKÉ TECHNOLOGIE - OBOR ZPRACOVÁNÍ PLASTŮ (2 POZICE) A OBOR TVÁŘENÍ KOVŮ (1 POZICE)) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek Zkrácený úvazek (minimálně 32hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 22500 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 11.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní asistenti na vysokých školách
Rozšířený popis:
FAKULTA STROJNÍ - ASISTENT, ODBORNÝ ASISTENT NA KATEDRU STROJÍRENSKÉ TECHNOLOGIE - OBOR ZPRACOVÁNÍ PLASTŮ (2 POZICE) A OBOR TVÁŘENÍ KOVŮ (1 POZICE)
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Plný úvazek Zkrácený úvazek (minimálně 32hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
11.10.2019
Mzda:
22 500 Kč
Výhody, odměny
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTER: pedagogická, vědeckovýzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, realizace projektů, samostatné řešení vědeckých, výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných cílů, vedení Bc. a diplom. prací. DOVEDNOSTI: způsobilost pro vědecko-výzkumnou a pedagog. činnost, schopnost systematické práce. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání, výhodou je akademicko-vědecký titul či hodnost (Ph.D., Dr., CSc. DrSc.) v příslušném nebo blízkém vědním oboru, praxe v oboru zpracování plastů a tváření kovů. PRAC. POMĚR: 2x100% úv. na pozici asistent/odb. asistent - obor zpracování plastů, 1x 80% úv.na pozici asistent/odb. asistent na obor tváření kovů, prac. sml. -na dobu určitou 1 rok, další prodloužení po dohodě. NÁSTUP: říjen 2019/dle dohody, mzd. zařazení A2,A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené věd. hodnosti. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou nejpozději do 10.10.2019. Výběr. řízení je od 10.09.2019 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16848190737 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Fakulta strojní, Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace